Koktajl kokosowo - malinowy

15 września 2015


koktajl kokosowo-malinowy

Ostatnio mocno zafiksowałam się na maliny. No dobrze, faktycznie to nic nowego. Mam tak co roku. To mój ukochany owoc, do którego mam słabość, a świadomość, że za moment się skończy i znów będę czekała do przyszłego lata sprawia, że kupuję kolejny koszyczek i staram się z nich przyrządzić coś smacznego.

Tym razem postawiłam na koktajl. Jak na mnie dość eksperymentalny, bo z użyciem mleka kokosowego, którego do tej pory, nie wiedzieć czemu, unikałam. Okazało się, że niesłusznie. Wyszło bowiem rewelacyjnie. Nie będę Wam tu piała na temat walorów smakowych ów koktajlu. Sami spróbujcie i oceńcie mój koktajl kokosowo - malinowy. Jeśli lubicie posmak kokosa, z pewnością przypadnie Wam do gustu.  

Składniki:
2 banany
pół koszyczka malin
150 ml mleka kokosowego
100 ml jogurtu naturalnego 
Oczywiście proporcje to tylko moja propozycja. Dobierzcie je pod własne podniebienia. Można np. pominąć jogurt i zwiększyć ilość mleka kokosowego. 

koktajl malinowo-kokosowy

koktajl malinowo-kokosowy
A jeśli znacie jakiś fajny przepis na koktajl koniecznie mi o nim napiszcie. Chyba zaczynam się uzależniać. Mai też smakowało. Oj bardzo. Załączam dowód i życzę Wam pysznego dnia!


Macie ochotę na więcej przepisów na koktajle? Polecam gorąco Owocowy Smoothie, pyszny koktajl brzoskwiniowy, jarmużowo-bananowy lub bananowo-szpinakowy. Który Wam smakuje najlepiej?


Zobacz także

0 komentarze