Let's meet at SAVE the MAGIC MOMENTS czyli LINK PARTY # 1

20 września 2015

Linkowe party

Wielkimi krokami zbliża się jesień. A jesień to zawsze idealny czas na zmiany. Wreszcie nowa szata graficzna bloga jest zakończona. Wszystkie elementy gotowe. Przejrzyste, kobiece, własne. Mam nadzieję, że nowy szablon i cała oprawa przypadła Wam do gustu. Pora iść krok dalej. 

Od dawna myślałam o rozpoczęciu organizowania dla Was linkowych party. Jednak nigdy się nie składało. Brak czasu, chęci, sił, pomysłu. Nie lubię być taka, jak wszyscy, ale to z pewnością już zauważyliście, jeśli zaglądacie tu częściej. Chciałam, żeby moje link party czymś się wyróżniało. Chciałam, aby chodziło nie tylko o promocję mojego i waszych blogów, ale o coś więcej. Chodzi o przyjazną atmosferę i poznawanie nowych ludzi. Kto wie, może ktoś zmobilizuje Was do działania, pokaże coś nowego, doradzi, uspokoi. Może znajdziecie nawet przyjaźń, albo kogoś z kim zechcecie współpracować. 

Linkowe party są nie tylko dla blogerów, ale przede wszystkim dla czytelników. Skupiają w jednym miejscu mnóstwo ciekawych, interesujących i inspirujący blogerów. Ale kawa na ławę. 
 
 "Let's meet at SAVE the MAGIC MOMENTS"
 
To tematyczne LINK PARTY. Dziś macie nie tylko dać się poznać, ale macie się dać poznać od najlepszej strony. Wklejcie zatem linki do waszych najlepszych postów. Postów, które od założenia waszego bloga miały najwięcej wejść. Najbardziej spodobały się Waszym czytelnikom. Mieliście najwięcej komentarzy. U mnie hiciorem okazał się być wpis zatytułowany Zamknij oczy i przyj! Jeśli jeszcze nie czytaliście, polecam. Pamiętajcie, pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Postarajcie się, aby było ono najlepsze. A w komentarzach możecie pozostawić kilka słów o sobie.
 
CZAS TRWANIA
 
Posty możecie wrzucać począwszy od dziś, aż do końca września. Potem przycisk przestanie być aktywny.

ZASADY
 
Zasada jest jedna  - Daj się poznać i poznaj innych! Czyli za każdy swój link wejdź przynajmniej na jeden inny. Pozostaw tam wartościowy komentarz, dzięki któremu może ktoś zechce odwiedzić również Ciebie. Dzięki temu nie tylko zrobisz komuś przyjemność, ale i masz szansę na więcej wejść na swoim blogu.

Będę Wam również bardzo wdzięczna jeśli udostępnicie mój wpis swoim czytelnikom na którejś z używanych przez Was platform społecznościowych. Ponieważ to pierwsze LINK PARTY na SAVE the MAGIC MOMENTS byłoby super, gdyby wieść o nim dotarła do jak najszerszego grona odbiorców. 

Życzę Wam miłego linkowania, a wszystkim czytelnikom miłego odkrywania. Sama nie mogę się doczekać, kogo tym razem uda mi się znaleźć.
 
 

Zobacz także

0 komentarze