Get to know me better - czyli LINK PARTY #2

11 października 2015


Postanowiłam, że LINK PARTY wejdzie na stałe do repertuaru SAVE THE MAGIC MOMENTS. Cieszycie się? Mam nadzieję, że tak, bo ja jestem bardzo tym faktem podekscytowana. W pierwszym linkowaniu wzięło udział tyle osób, że aż nie mogłam uwierzyć. Bardzo, ale to bardzo Wam wszystkim dziękuję. Szczególnie wszystkim tym, którzy na swoich funpage'ach poinformowali o nim swoich czytelników. Jesteście kochani! Serio! Mam nadzieję, że wszyscy na tym skorzystaliście i wszyscy też do kogoś zajrzeliście. 


GET TO KNOW ME BETTER

W poprzednim linkowaniu mieliście dać się poznać, że swojej najmocniejszej strony, wklejając post, który statystycznie pobił inne na łeb, na szyję. Ale idąc o krok dalej, gdy kogoś poznajecie, chcecie dowiedzieć się o nim więcej, prawda? Dlatego w tym miesiącu wklejajcie posty dotyczące bezpośrednio waszej osoby. Tak, tak właśnie o sobie. Wiem, niektórzy tego nie lubią. Ale założę się, że każdy z Was ma jakiś bardziej osobisty tekst. Nie musi to być coś z gatunku X rzeczy, których o mnie nie wiecie, ale może np. któryś z opublikowanych tekstów ma dla Was szczególne znaczenie, zdradza Wasze pragnienia, poglądy, wartości jakie w życiu wyznajecie. Może macie taki tekst, który mimo iż nie podbił serca "fanów" stanowi serce waszego bloga? Dla mnie był to tekst zatytułowany Ja nie muszę, ja chcę. Właśnie o takie posty proszę. W komentarzu mile widziane słowo wyjaśnienia - czemu właśnie ten tekst lub odrobina zachęty dla pozostałych do przeczytania właśnie waszego tekstu. To co? Dacie się poznać lepiej?
A jeśli chcecie bliżej poznać mnie zapraszam na 32. mądrości na 32 urodziny oraz Wyznanie grzechów głównych. 

CZAS TRWANIA

Postanowiłam go nieco ukrócić. Tym razem na wklejanie linków macie tydzień.


ZASADY

Zasada jest jedna  - Daj się poznać i poznaj innych! Czyli za każdy swój link wejdź przynajmniej na DWA INNE. Pozostaw tam wartościowy komentarz, dzięki któremu ktoś zechce odwiedzić również Ciebie. Dzięki temu nie tylko zrobisz komuś przyjemność, ale i masz szansę na więcej wejść na swoim blogu. 

Oczywiście będę zobowiązana za udostępnienie wpisu swoim czytelnikom na którejś z używanych przez Was platform społecznościowych. Im nas więcej, tym lepsza zabawa!

Liczę też na jakieś informacje zwrotne. Czy udało Wam się poznać kogoś nowego, zainspirować, zmotywować? Czy odwiedziło Was dużo osób? Jak podoba Wam się motyw przewodni linkowania? Może macie jakieś sugestie? Pomysły? Zastrzeżenia? Czekam na Wasze komentarze z bijącym sercem :)

NIESPODZIANKA

Postanowiłam też, że po każdym linkowaniu podzielę się z Wami informacją, który wpis cieszył się waszym największym zainteresowaniem oraz moje subiektywne TOP 3. Podoba Wam się ten pomysł?

Udało mi się zerknąć do każdego z Was, u 85% zostawić komentarz, ale łatwo nie było. Oj nie! 86 linków, a w każdym coś zupełnie innego, nowego, interesującego... Nie jestem w stanie wybrać najlepszego moim zdaniem tekstu, ale chętnie pokażę Wam 3, które przykuły moja uwagę i sprawiły, że zaczęłam się zastanawiać.
  1. Kiedyś będę mamą - "Zacznijmy tak..." - pierwszy post na blogu. Poruszający, piękny, pełen siły, nadziei, miłości. Głośny apel. Jeśli autorka utrzyma poziom w kolejnych postach, to zdecydowanie ma mnie jako fana :) Ale to już Wam pokazywałam na FB.
  2.  Books & Babies - Kiedy dziecko nie słyszy... Kasia jesteś niesamowita. Poruszający wywiad, inteligentne pytania i odpowiedzi, która zadziwiają, inspirują, motywują. Tekst na bardzo wysokim poziomie. Rzetelnie przygotowany, przemyślany, napisany z gracją.
  3. O matko polko! - Czy posiadanie dziecka to luksus? - mądry tekst mądrej mamy - no właśnie uważacie, że to luksus?
Mogłabym dalej wymieniać, ale musiałam ustanowić jakąś liczbę. Czytaliście te wpisy? Jeśli nie polecam nadrobić :)

A teraz więcej INFO
  • Link wklejamy poprzez kliknięcie w niebieski przycisk - Add your link, który znajduje się pod moim wpisem. W komentarzach nie wklejamy linków do blogów.
  • Informację o dacie kolejnych LINK PARTY znajdziecie zawsze na Facebooku - polecam tam zaglądać i zachęcam do polubienia mojej fanstrony. 
  • LINK PARTY na Save the Magic Moments zawsze będzie miało hasło przewodnie.
  • Linkowanie odbywać się będzie raz w miesiącu.
  • Po każdym linkowaniu na FB znajdziecie informację, który post najbardziej przypadł Wam do gustu.
  • Na każdym link party przestawię Wam krótkie podsumowanie poprzedniego wraz z moim subiektywnym TOP 3!

Życzę Wam miłego linkowania, a wszystkim czytelnikom miłego odkrywania. Serce mi bije mocniej i z niecierpliwością czekam na Wasze wpisy.
  

Zobacz także

0 komentarze