Autumn with Save the Magic Moments czyli LINK PARTY #3

8 listopada 2015


Oto kolejne, trzecie już link party na Save the Magic Moments. Chyba powoli wchodzą mi w krew. Mam nadzieję, że Wam też. Z tego, co pisaliście najbardziej podoba Wam się właśnie fakt, że linkowanie jest tematyczne, co bardzo mnie cieszy. Ostatnie jednak dla niektórych okazało się zbyt osobiste. Dlatego postanowiłam, że w tym miesiącu będzie bardziej lightowo.

AUTUMN WITH SAVE THE MAGIC MOMENS 

Po dwóch linkowaniach poznaliśmy się już chyba całkiem dobrze. Przyszła pora na nieco bardziej trywialny temat. Ostatnio moimi nastrojami włada natura, postawiłam zatem na jesienne klimaty. Jak wam podoba się ten pomysł? Jestem bardzo ciekawa, jak mija Wam tegoroczna jesień. Jakie macie sposoby na jesienną chandrę, jaką literaturę polecacie na długie, jesienne wieczory.  A może zechcecie ukazać jesień w kadrze, podzielić się przepisem na sezonowe warzywa i owoce lub pochwalić się swoimi DIY w barwach jesieni? Wklejajcie swoje jesienne linki. Co Wam w duszy gra tej jesieni? U mnie ukazały się dwa takie wpisy: Mój plan na jesień, Mój jesienny WISH LIST oraz 5 powodów, dla których warto jechać jesienią nad polskie morze.

CZAS TRWANIA

Wiem, wiem dużo zmian. Ale tak już zostanie. Linkowanie trwać będzie od niedzieli do piątku. Całe 6 dni. Dużo? Mało? W sam raz?

ZASADY

Zasada jest jedna  - Daj się poznać i poznaj innych! Proszę tylko o jedno. Nie bądźcie samolubni. Skoro zostawiacie link do siebie, zajrzyjcie również do innych. Za każdy swój link wejdźcie przynajmniej na DWA INNE. Pozostawcie tam wartościowy komentarz. W ten sposób zachęcicie innego blogera, by poznał Was, a ponadto po prostu wywołacie czyiś uśmiech i dacie satysfakcję.

Jeśli Wam się tu podoba i reflektujecie na moje zasady wklejajcie linki, komentujcie, poznawajcie się, bawcie się dobrze i udostępnijcie proszę ten wpis swoim czytelnikom. Im nas więcej, tym lepsza zabawa!

Mam też pytanie. Czy taka forma linkowania Wam odpowiada? Raz w miesiącu. Nie za często? Jak podoba Wam się motyw przewodni? Macie jakieś sugestie? Pomysły? Spostrzeżenia? 

TOP 3

Ponownie udało mi się zerknąć do każdego z Was, a u zdecydowanej większości pozostawić komentarz. Tym razem było zdecydowanie łatwiej, bo było Was nieco mniej. Ale daliście mi już znać, że temat był zbyt osobisty. Mam więc nadzieję, że w tym miesiącu tematyka jest lekka i przyjemna, a Wy przyprawicie mnie o zawrót głowy, uderzając masowo na Save the Magic Moments. Jak ostatnio zapowiedziałam przy każdym linkowaniu pokażę Wam 3 wpisy z poprzedniego, które mną wstrząsnęły, zaskoczyły czy przykuły moją uwagę. Oto one:

  1. Estera z Firliki poruszyła bardzo mocny temat, który w internecie jest  spychany gdzieś głęboko przez szczęśliwe mateczki i mądrych rodziców - temat bolesny, jakże intymny, trudny - utrata dziecka. Jak się okazało znalazł się tu jeszcze  jeden wpis Muffin Case, którego pominąć nie mogę. Dziewczyny mną wstrząsnęły. 
  2. Temat jakże mi bliski u AGUMAMY - Wsparcie bliskich, a karmienie piersią. Opinia publiczna, lekarze - z tym się spotkałam, ale żeby bliscy? 
  3. I wreszcie Ewelina, czyli Madame Vela - nieprawdopodobna młoda dziewczyna, która zachwyca swoją mądrością i dojrzałością - zerknijcie do niej - rzecz o naszej największej broni - słowach...
A teraz więcej INFO 
  • Link wklejamy poprzez kliknięcie w niebieski przycisk - Add your link, który znajduje się na końcu tego wpisu. 
  • W komentarzach nie wklejamy linków do swoich blogów. Jest na to odpowiednie miejsce.
  • Informację o dacie kolejnych LINK PARTY znajdziecie zawsze na Facebooku - polecam tam zaglądać i zachęcam do polubienia mojej fanstrony.
  • LINK PARTY na Save the Magic Moments ma hasło przewodnie. Proszę trzymajcie się tego.
  • Linkowanie odbywa się raz w miesiącu.
  • Po każdym linkowaniu na FB znajdziecie informację, który post był najchętniej przez pozostałych uczestników odwiedzany.
  • Na każdym link party przestawię Wam krótkie podsumowanie poprzedniego wraz z moim subiektywnym TOP 3! 


Zobacz także

0 komentarze