CHRISTMAS WITH SAVE THE MAGIC MOMENTS CZYLI LINK PARTY #4

13 grudnia 2015


Wielkimi krokami zbliżają się moje ukochane Święta Bożego Narodzenia. Czas radości, uśmiechów, obdarowywania prezentami. Czas spokoju, slow life. Czas dla bliskich. W zasadzie o niczym innym się teraz nie rozmawia. O niczym innym się nie myśli. Tematyka dzisiejszego linkowania nasuwa się więc sama prawda? Serdecznie zapraszam na:

CHRISTMAS WITH SAVE THE MAGIC MOMENS 

Zatem co Wam w duszy gra? Lubicie Gwiazdkę? Czy może ciężko jest Wam ją ścierpieć? Jakie wpisy się już u Was pojawiły? Podzielicie się swoimi przemyśleniami? Sekretnymi przepisami? A może jesteście fankami DIY? Chcecie podpowiedzieć, jakie są Waszym zdaniem najlepsze prezenty? Zatem stwórzmy razem mapę inspiracji dla czytelników naszych blogów. Pokażmy jak wygląda Boże Narodzenie na polskich blogach. A oto moje cegiełki: Magia Świąt Bożego Narodzenia - wpis bardzo osobisty, Przepis na świąteczny piernik - jeśli lubicie wypieki, Our first family tradition - zachęcam do tworzenia własnej magii Świąt poprzez wprowadzanie osobistych tradycji. Jeśli nie wiecie jak przetrwać Święta i zaoszczędzić nieco na zakupach koniecznie zajrzyjcie tutaj (KLIK). I jeszcze kilka pomysłów na prezent dla dwulatka i dla kobiety. A jeśli brak Wam pomysłów o czym w grudniu pisać, koniecznie zajrzyjcie tu. Jak widzicie u mnie tego sporo, a do nawet nie połowa. Cóż mogę powiedzieć, kocham to Święta. Wszak to największe stężenie MAGII w roku :) I nie zapomnijcie przeczytać wywiadu ze Świętym Mikołajem!

CZAS TRWANIA 

Linkowanie trwać będzie od niedzieli do niedzieli. Pasuje?

ZASADY

Zasada jest tylko jedna  - Daj się poznać i poznaj innych! Tak więc nie bądźcie samolubni. Skoro zostawiacie link do siebie, zajrzyjcie również do innych. Za każdy swój link wejdźcie przynajmniej na DWA INNE. Pozostawcie tam wartościowy komentarz. W ten sposób zachęcicie innego blogera, by poznał Was, a ponadto po prostu wywołacie czyiś uśmiech i dacie satysfakcję. A może same gdzieś się zabawicie na dłużej?

Jeśli Wam się tu podoba i reflektujecie na moją prośbę wklejajcie linki, komentujcie, poznawajcie się, bawcie się dobrze i udostępnijcie proszę ten wpis swoim czytelnikom. Im nas więcej, tym lepsza zabawa!


TOP 3

Naprawdę bardzo się staram zajrzeć do każdej z Was. U każdej pozostawić komentarz, ale łatwo nie jest. Choć w tym miesiącu już nie mogę się doczekać, jak Wy postrzegacie moje ukochane Święto. Czy potraficie tchnąć w wasze życie prawdziwego ducha Świąt? Czy wierzycie w świętego Mikołaja. Ale dziś miała retrospekcja. Oto moje top 3:

  1. Dotee z Witaj Słońce i jej Jesienna Chandra - pokonać czy... pokochać - O chandrze pisała większość z nas, ale nie w taki sposób, jak Dotee...
  2. Znacie Dianę z Językowego Precla? Niezwykły blog. Niezwykłe podejście do nauki języka niemieckiego. Oby więcej takich lektorów! A oto przepis Diany na... Kaiserschmarrn mit Pflaumenmus. Nie jestem w stanie tego wymówić :P
  3. A oto Beata z Czekoladowych chwil i jej 6 pomysłów na jesienny wieczór - zimą chyba też się przyda ;)
A teraz więcej INFO 
  • Link wklejamy poprzez kliknięcie w niebieski przycisk - Add your link, który znajduje się na końcu tego wpisu. 
  • W komentarzach nie wklejamy linków do swoich blogów. Jest na to odpowiednie miejsce. Patrz punkt wyżej.
  • Informację o dacie kolejnych LINK PARTY znajdziecie zawsze na Facebooku - polecam tam zaglądać i zachęcam do polubienia mojej fanstrony.
  • LINK PARTY na Save the Magic Moments ma hasło przewodnie. Proszę trzymajcie się tego.
  • Linkowanie odbywa się raz w miesiącu.
  • Po każdym linkowaniu na FB znajdziecie informację, który post był najchętniej przez pozostałych uczestników odwiedzany.
  • Na każdym link party przestawię Wam krótkie podsumowanie poprzedniego wraz z moim subiektywnym TOP 3! Zobacz także

0 komentarze