Like mother like daughter - OUR CHRISTMAS OUTFIT

22 grudnia 2015


Wiadomo nie od dziś, że większość mam marzy, by ubierać się tak samo, jak swoje córeczki. Nam zdarza się to wyjątkowo rzadko. Tym bardziej przynosi mi to wiele radości. Zwłaszcza, gdy wychodzi zupełnie przypadkiem. A taka okazja, jak Święta Bożego Narodzenia wydaje się wprost ku temu wymarzona. 
 
Spódnicę już znacie. Marzyłam o niej już dwa lata temu przedstawiając Wam idealny strój na Wieczór Wigilijny. Mąż sprezentował mi ów cudną spódnicę, a ja ostatnio znalazłam niemalże identyczną dla Majuszka. No nie mogłam się oprzeć, by Wam tego nie zaprezentować. Niestety warunki lokalowe i kiepskie oświetlenie nie pozwoliły nam ukazać wszystkich naszych wdzięków, ale klimat mam nadzieję, że poczujecie. Może kiedyś nas ktoś zaprosi do profesjonalnej sesji. Kto wie...
 I jak podoba się? A Wy już wiecie, w co się ubierzecie W Wigilię? Obowiązują u Was uroczyste stroje? U nas zawsze. I bardzo, ale to bardzo to lubię. 
Mam też prośbę. Jeśli znacie firmy, które specjalizują się w sprzedaży ciuchów podobnych dla mam i córek wklejcie proszę linki w komentarzu. Będę wdzięczna. Wielkie dzięki! 

Zobacz także

0 komentarze