Świąteczne DIY - pakowanie prezentów

18 grudnia 2015



Nigdy nie sądziłam, że dzięki blogowaniu nauczę się w końcu porządnie pakować prezenty. Nie przykładałam do tego większej wagi. Kupowałam torebkę i gotowe. Dziś już tak nie robię. Przykładam się, knuję, szukam inspiracji. Czasem trwa to bardzo długo. A dla mnie jest równie ważne, co samo wybieranie prezentu. Chcę podarować bliskim coś pięknego. Coś do czego się przyłożyłam. Uważam, że samodzielne pakowanie prezentu nadaje mu większej wartości. Pokazuje, że obdarowywana osoba jest dla nas ważna. A sama czynność ma w sobie coś magicznego
No sami powiedzcie. Siadacie pod choinką. Świecą wesoło światełka, w tle lecą ulubione świąteczne przeboje, a Wy popijacie grzane wino lub ukochaną herbatę z sokiem malinowym. Pakujecie prezenty dla bliskich, wyobrażając sobie, jakie będą ich miny, gdy je zobaczą.


W tym roku postanowiłam spróbować swoich sił w DIY. To moje pierwsze w życiu. Bądźcie łaskawi. Mam dwie lewe ręce. Ale muszę przyznać, że wyszło lepiej niż się tego spodziewałam. I do tego okazało się bajecznie proste. Pompony są oryginalne i szybkie do wykonania. Wyglądają tak... swojsko i przywodzą na myśl dzieciństwo. Można je zrobić na widelcu, na kółku, a nawet na palcach, ale naciągając włóczkę na krześle zrobicie na raz kilka pomponów. Rozmiarowo wychodzą zdecydowanie podobne. Co więcej bardziej równe. 

Jak widać można wykorzystać również jako oryginalne kolczyki :)

 

Zobacz także

0 komentarze