A bit of culture on Save the Magic Moments czyli LINK PARTY #5

24 stycznia 2016

Witam na pierwszym w tym roku blogerskim party. Długo zastanawiałam się nad jego motywem przewodnim i postanowiłam rozpocząć rok kulturalnie. Mam nadzieję, że szybko podchwycicie temat i będziecie się przy tym świetnie bawić oraz poznawać innych blogerów. 

A BIT OF CULTURE on SAVE THE MAGIC MOMENTS

W tym miesiącu tematem przewodnim jest szeroko pojęta KULTURA. Macie niezłe pole do popisu. Możecie wstawiać recenzje książek, filmów, sztuk teatralnych, wystaw czy przestawiać portrety waszych ulubionych artystów. Ale równie dobrze możecie pisać o kulturze osobistej, kulturze innych narodów, wasze przemyślenia w temacie... Co Wam w duszy gra. Odpowiada? Mam nadzieję, że tak. Tymczasem ja zapraszam Was do odwiedzenia moich najnowszych wpisów w temacie kulturalnym. Jeśli zastanawiacie się, jak odnaleźć receptę na szczęśliwe życie koniecznie przeczytajcie rozmowę z Idą Tracz. Czytaliście już Dziewczynę z pociągu? To zobaczcie moją opinię. No, a jeśli lubicie w te długaśne wieczory, polecam Wam listę lektur.
CZAS TRWANIA 

Linkowanie trwać będzie od niedzieli 24 stycznia aż do niedzieli dnia 31 stycznia, więc nawet jeśli jeszcze nic nie napisaliście, macie na to aż cały tydzień!
ZASADY

Zasada jest tylko jedna  - Daj się poznać i poznaj innych! Nie bądźcie samolubni. Zostawiając link własnego bloga, zajrzyjcie również do innych. Za każdy swój link wejdźcie przynajmniej na DWA INNE. Pozostawcie tam wartościowy komentarz. W ten sposób zachęcicie innego blogera, by Was poznał, a ponadto po prostu wywołacie czyiś uśmiech i dacie satysfakcję. A może sami gdzieś się zabawicie na dłużej? 

Ostatnio choć dość tłumnie się tu stawiliście, z przykrością stwierdzam, że nie przestrzegaliście panujących zasad. Nu nu nu, jak mówi Maja! Przypominam, że linkowanie i atmosfera tu panująca zależy właśnie od Was. Nie chodzi o wstawienie linku i już. Chodzi o to by poznać kogoś nowego, odwiedzać się, wspierać, komentować. Zastanawiacie się skąd to wiem? Ano mam mały podglądzik. Tłumaczy Was tylko szalony okres świąteczny. Mam zatem nadzieję, że tym razem zapoznacie się z zasadami i się do niech zastosujecie? No dobrze, skoro już Was skarcił.am to zapoznajcie się bliżej z zasadami gry

A teraz więcej INFO 
 
  • Link wklejamy poprzez kliknięcie w niebieski przycisk - Add your link, który znajduje się na końcu tego wpisu. 
  • W komentarzach nie wklejamy linków do swoich blogów. Patrz punkt wyżej.
  • Informację o dacie kolejnych LINK PARTY znajdziecie zawsze na Facebooku - polecam tam zaglądać. Będzie mi również bardzo miło, gdy zwyczajnie klikniecie LUBIĘ TO.
  • LINK PARTY na Save the Magic Moments ma hasło przewodnie. Proszę trzymajcie się tego.
  • Linkowanie odbywa się raz w miesiącu.
  • Po każdym linkowaniu na FB znajdziecie informację, który post był najchętniej przez pozostałych uczestników odwiedzany.
  • Na każdym link party przestawię Wam krótkie podsumowanie poprzedniego wraz z moim subiektywnym TOP 3! Za wyjątkiem dzisiejszego. Temat Bożego Narodzenia wydaje mi się mocno za nami. Ale zwykle możecie odnaleźć tu swój wpis.
 Jeśli Wam to odpowiada i reflektujecie na moją prośbę, wklejajcie linki, komentujcie, poznawajcie się, bawcie się dobrze i udostępnijcie proszę ten wpis swoim czytelnikom. Im nas więcej, tym lepsza zabawa!
 
To co zaczynamy? Kto dołącza? Kto tylko czyta i chce poznać kilku fajnych blogerów? Macie jakieś uwagi? 

Zobacz także

0 komentarze