Fashion & Beauty on Save the Magic Moments czyli LINK PARTY #6

21 lutego 2016


Brak prawdziwej zimy, szaruga i deszcz sprawiają, że nic mi się nie chce. A już z pewnością nie chce mi się o siebie zadbać. Rozpieszczam się czekoladą, która wchodzi mi w boki. Wyleguję z książką na kanapie, gdy tylko Maja zaśnie, a moja kobiecość topi się w dresie. Potrzebuję motywacji i porządnego kopa w dupsko! Zbliża się wiosna. Trzeba zatem się wziąć za siebie. Postanowiłam zatem ściągnąć posiłki! Czyli Was!

FASHION & BEAUTY on SAVE THE MAGIC MOMENTS

Tematem przewodnim linkowania jest KOBIECOŚĆ, szeroko pojęta. Nie tylko moda. Nie tylko uroda. Nie tylko wasze sztuczki i domowe sposoby na wyglądanie niczym bogini (choć te również bardzo mile widziane), ale i osobowość. Wasze przemyślenia, a może wywiady z ciekawymi kobietami? Może role społeczne? Kobieta - matka, Kobieta - kochanka, Kobieta - pracownik, kobieta - kot? A może jesteście fotografkami i chcecie zachęcić do udziału w kobiecej sesji, czy jakiejś akcji? Dajcie znać! Już Wy wiecie, co Wam w duszy gra. A ja nie mogę się doczekać waszych wpisów. Jeśli chodzi o mnie doskonale wiecie, że na tym blogu jest zawsze niezwykle kobieco. Pierwsze określenie z jakim się spotykam, gdy ktoś go ocenia to właśnie kobiecość. Pozwólcie, że przypomnę Wam choć kilka wpisów z tej tematyki. Ten, który był najbardziej osobisty czyli ...bo matka też KOBIETA! I te obok których, nie możecie przejść obojętnie czyli wywiady z cudownymi kobietami: Idą Tracz (właścicielką akademii jogi), Julitą Pająk (fotograf kobiecą), Iwoną Walczyk (doulą). Rzadko zdarza mi się post modowy. Nie jestem transetterką. Ale ten spanish look pokochaliście. Jest ktoś, kto go jeszcze nie widział? No i kosmetyki. Jak wiecie - ostatnio naturalne :) Ale dziś potrzebuję koloru. Koloru na ustach :)

CZAS TRWANIA 

Linkowanie trwać będzie tydzień, począwszy od dziś aż do przyszłej niedzieli czyli 28 lutego 2016
ZASADY

Zasada jest tylko jedna  - Daj się poznać i poznaj innych! Zostawiając link do siebie, zajrzyjcie również do innych. Za każdy swój link wejdźcie przynajmniej w DWA INNE posty. Pozostawcie tam wartościowy komentarz. W ten sposób zachęcicie innego blogera, by poznał Was, a ponadto po prostu wywołacie czyiś uśmiech i dacie satysfakcję. A może same gdzieś się zabawicie na dłużej?

Jeśli Wam się tu podoba i reflektujecie na moją prośbę wklejajcie linki, komentujcie, poznawajcie się i bawcie się dobrze. Ja natomiast będę bardzo wdzięczna, gdy udostępnicie ten post u siebie, tak by mogła tu przybyć jak największa ilość blogerów i czytelników. 

TOP 3

Naprawdę bardzo się staram zajrzeć do każdej z Was. U każdej pozostawić komentarz, ale łatwo nie jest. Do niektórych zaglądam dopiero pisząc ten post. Ale jestem :) Tak więc dziś mała retrospekcja z poprzedniego linkowania, którego tematem przewodnim była KULTURA

  1. Zajrzyjcie do Natali Kaszuby, na jej wpis o Niesamowitych Kulturach Świata.
  2. Sprawdźcie, jaki pogląd na kulturę ma Kasia Antosiewicz - ciężko nie przyznać jej racji!
  3. No i tekst Magdaleny, który mnie zawstydził - tak, tak - ja taka entuzjastka kryminałów, a nie wiedziałam nic o Dupin'ie.
A teraz więcej INFO 
  • Link wklejamy poprzez kliknięcie w niebieski przycisk - Add your link, który znajduje się na końcu tego wpisu. 
  • Informację o dacie kolejnych LINK PARTY znajdziecie zawsze na Facebooku - polecam tam zaglądać :) Będzie mi również bardzo miło, gdy zwyczajnie klikniecie LUBIĘ TO.
  • LINK PARTY na Save the Magic Moments ma hasło przewodnie. Proszę trzymajcie się tego.
  • Linkowanie odbywa się raz w miesiącu.
  • Po każdym linkowaniu na FB znajdziecie informację, który post był najchętniej przez pozostałych uczestników odwiedzany.
  • Na każdym link party przestawię Wam krótkie podsumowanie poprzedniego wraz z moim subiektywnym TOP 3! 
 Tak więc wklejajcie linki, komentujcie, poznawajcie się, bawcie się dobrze i udostępnijcie proszę ten wpis swoim czytelnikom. Im nas więcej, tym lepsza zabawa!
 

Zobacz także

0 komentarze