Personalizowana książeczka sensoryczna Many Moments + KONKURS

15 lutego 2016


Z pewnością wpadła Wam już w oczy nasza personalizowana książeczka manipulacyjna od Many Moments? Jestem nią oczarowana. Podobnie jak Maja. Wiecie, jak cenię sobie rzeczy szyte przez inne mamy. W domu mamy wiele takich rzeczy zakupionych właśnie od mam, które chcąc zostać w domu ze swoimi maluchami, rozkręciły własne firmy. Jednak książeczka MANY MOMENS nas po prostu zachwyciła.

Jest miękusia, milusia, lekka i niezwykle kolorowa. Ręcznie robiona. Precyzyjnie uszyta z filcu. Zachwyciła mnie przede wszystkim dbałością o szczegóły, profesjonalizmem i swoją wyjątkowością. Jest wprost idealna dla malutkich rączek. Chowa w sobie mnóstwo zagadek i rebusów. Ciekawi, bawi, uczy i doskonale charakteryzuje naszego Majucha. To cudny nietuzinkowy prezent, który będzie dla Mai kiedyś przepiękną pamiątką. Uszyta totalnie pod nią. Zawiera uwielbianą przez nią ciuchcię (na wagonikach są przyszyte guziczki, a w środku chowają się adekwatne do guziczków cyferki), ukochane zwierzątka (do których należy dopasować ich przysmaki), kwiatuszki, które można odpinać oraz przypinać dzięki guziczkom oraz przylepiane na rzepy kształty, które dodatkowo pod spodem są wyszywane, by dziecko uczyło się je dopasowywać. A co najważniejsze - Maja uwielbia się nią bawić.
Inspiracją dla Many Moments są przede wszystkim "dzieci oraz rozmowy z młodymi rodzicami, którzy najlepiej wiedzą, co jest na topie. Założeniem zabawek jest to by były personalizowane, dopasowane do wymagań i wieku dziecka, by bawiły, ale też uczyły. A gdy dziecko wyrośnie, będą miłą pamiątką". 


KONKURS


Wy też możecie taką mieć, bowiem począwszy od dziś, na Save the Magic Moments trwa konkurs, w którym do wygrania są aż 3 cudeńka, które specjalnie dla Was uszyje Many Moments: 

1. Książeczka sensoryczna  
2. Filcowe literki nad łóżko lub
3. Kostka sensoryczna

Najlepsze jest to, że to Wy, czyli 3 zwycięzców, którzy zostaną własnoręcznie wybrani przez moją wspaniałą "maszynę losującą" - Maję, zadecydujecie, którą pragniecie nagrodę i jak ma ona wyglądać. To Wy wybieracie kolorystykę i tematykę. W 100% oryginalne, bo personalizowane. Co należy zrobić? To proste:

1. Będzie nam niezmiernie miło jeśli polubisz fanpage SAVE THE MAGIC MOMENTS oraz MANY MOMENTS na Facebooku lub Instagramie.
2. Polub post konkursowy i powiadom o tym znajomych.
3. W komentarzu oznaczyć trzech znajomych oraz wybrać nagrodę.
Konkurs trwa do 6 marca. Wyniki zostaną ogłoszone 13 marca.  To co, kto chce taką książeczkę, jak My? Mam nadzieję, że Wam przypadła do gustu?

Zobacz także

0 komentarze