PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ czyli WIELKA WYMIANA KSIĄŻKOWA

1 kwietnia 2016

WYMIANA KSIĄŻKOWA

No i jest! Właśnie ruszyła od dawna przygotowywana przeze mnie wielka międzyblogowa wymiana książkowa "PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ". Lubisz czytać, ale ceny książek sprawiają, że sięgasz po nie coraz rzadziej? Z pewnością na swoich pułkach masz kilka zakurzonych pozycji, po które nigdy więcej nie sięgniesz? Czy wiesz, że dla kogoś innego mogą okazać się wymarzoną lekturą? Nie trać więc czasu. Przeczytaj, o co dokładnie chodzi i biegnij przejrzeć swoją biblioteczkę. Nawet jak masz tylko jedną książkę do oddania i tak warto! Nie ważne, czy jesteś bloggerem, tak jak ja, czy czytelnikiem. Akcję zorganizowałam dla wszystkich! Pokażmy, że statystyki kłamią, że Polacy czytają o wiele więcej!!!!! 

Akcja trwa aż 3 tygodnie do 22 kwietnia!! A dzięki zaproszonym tu blogerom masz większy wybór, niż ja sama mogłabym Ci zaoferować.


SKĄD TEN SZALONY POMYSŁ?

 

Nadeszła upragniona wiosna. A wiosna to czas porządków. Doszłam do wniosku, że miło byłoby odkurzyć półki z książkami. Rzecz jasna są tu perełki, których nikomu nie oddam. Ale są i takie, które mimo, iż bardzo mi się spodobały, wolałabym zamienić na coś nowego. Nie przywiązuję się do przedmiotów, a w domu wyznaję minimalizm. Im więcej przestrzeni, tym lepiej. Zamiast więc montować kolejne meble, na które absolutnie nie mam miejsca, postanowiłam lepiej zorganizować przestrzeń. Poza tym kompletnie zakochałam się w czytaniu i nieustannie czuję głód czytelniczy. O książki bardzo dbam i większość wygląda, jak zupełnie nieużywana, więc nad czym się tu zastanawiać?


wymiana książkowa
wymiana książkowa

 

JAK DOŁĄCZYĆ DO AKCJI?

 

1. To bardzo proste. W komentarzu pod postem wypisz książki, które masz do oddania. Przejrzyj również pozostałe komentarze, bo książki możesz wymieniać nie tylko ze mną, czy z innymi blogerkami, biorącymi udział w akcji, ale również z innymi czytelnikami.
2. Gdy spodoba Ci się książka - napisz o tym w komentarzu u blogera, z którym chcesz się wymienić lub w komentarzu innego czytelnika (na disqusie bezpośrednio pod każdym komentarzem jest opcja ODPOWIEDZ).
3.  Zajrzyj również do KASI i pozostałych blogerek, co mogą Ci zaoferować. Poniżej znajdziesz ich pełną listę. A jest w czym wybierać, bo zgłosiło się aż 30 osób! Ponadto pod wpisem znajduje się link party, w którym wszyscy uczestnicy doczepiają swoje wpisy, więc łatwo Ci będzie przechodzić płynnie pomiędzy wszystkimi współpracującymi blogami. Klikając  w obrazek zostaniesz bezpośrednio do nich przekierowany. 
4. Szczegóły domawiajcie ze sobą na priv - na mailu lub Fb - jak jest Wam łatwiej!!!!!
5. Bądź tak uprzejmy/a i wstaw na Facebook informację, że bierzesz udział w akcji #PRZECZYTAJIPODAJDALEJ organizowanej przez @save the magic moments oraz #blogbooksandbabies. Będziemy z Kasią bardzo zobowiązane. Tu też możesz wymienić swoje książki i po hashu wyszukiwać innych uczestników. 


JESTEŚ BLOGEREM? 

 

Chcesz jeszcze przystąpić do naszej akcji? Nic straconego. Możesz to zrobić w każdej chwili. Napisz własnego posta wraz ze zdjęciami książek, które chcesz wymienić. Podaj koniecznie TYTUŁ, AUTORA, STAN KSIĄŻKI (idealny, bardzo dobry dobry), KOSZTY WYSYŁKI oraz ich ewentualną CENĘ. Poinformuj swoich czytelników o udziale w akcji PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ organizowanej przez SAVE THE MAGIC MOMENTS ORAZ BOOKS and BABIES. Będę bardzo wdzięczna za użycie baneru naszej akcji. No i wklejaj linka u mnie i u Kasi. Pamiętaj, by po każdej wymianie zmienić status książki na "niedostępna".
 
wymiana blogowa
przeczytaj i podaj dalej

 

ZASADY akcji PRZECZYTAJ I PODAJ DALEJ

 

1. Akcja trwa od 1 do 22 kwietnia b.r.
2. Za wymianę książek pomiędzy uczestnikami akcji nie ponosimy odpowiedzialności.
3. KSIĄŻEK NIE SPRZEDAJEMY - Dopuszczamy jednak możliwość zakupu, gdy nie możecie nawzajem się wymienić, bo komuś nie podoba się nasz zbiór. Pierwszeństwo ma jednak WYMIENIAJĄCY, a sprzedaż dopuszczalna jest dopiero po upływie trwania akcji za symboliczną opłatą.
4. KAŻDY może wziąć udział w wymianie.
5. Jedyny koszt jaki ponosisz to koszt wysyłki (Szczegóły ustalają zainteresowane osoby bezpośrednio między sobą).
6. Gdy tylko dostaniesz książkę, pochwal się swoim łupem! Wstawcie zdjęcie na Facebook. Otaguj je koniecznie #przeczytajipodajdalej wraz z oznaczeniem organizatorów czyli @save the magic moments oraz @blogbooksandbabies.
7. Baw się dobrze i ściągaj tu swoich znajomych. Niech nas będzie dużo! Niech będzie zabawa!
8. Chyba nie muszę pisać : bądź odpowiedzialny/a?? wyślij książkę! :) 

LISTA MOICH KSIĄŻEK


Moja lista zrobiła się nieco dłuższa niż myślałam. Znajdziecie tu różne gatunki literackie. Do części z nich pisałam recenzję, do której możesz dotrzeć poprzez kliknięcie przekierowania. Mam nadzieję, że znajdziesz tu swoje typy. Są i książki stare, i nowe, i klasyka, i fantastyka.
 
1.Emilly Giffin "TEN JEDYNY"
2. Emily Giffin "PEWNEGO DNIA"
3. Jane Green "ZAMIANA MIEJSC"
4. Elizabeth Bard "LUNCH W PARYŻU"
5. Jennifer L. Scott "LEKCJE MADAME CHIC" 
6. Jane Costello "WYŚCIG PO MIŁOŚĆ" -
7. Grażyna Plebanek "DZIEWCZYNY Z PORTOFINO
8.Cassandra Clare "MIASTO KOŚCI"
9. Cassandra Clare "MIASTO POPIOŁÓW"
10. Stephen Clarke "MERDE! W RZECZY SAMEJ"
11. Li Cunxin "OSTATNI TANCERZ MAO"
12. Paulo Coelho "JEDENAŚCIE MINUT"
13. Jackie Silberg "ZABAWY Z NIEMOWLAKAMI NA KAŻDY DZIEŃ, 365 gier i zabaw dla dzieci w wieku 0-12 miesięcy
14. Beata Pawlikowska "W DŻUNGLI ŻYCIA"
15. Pascal "SMAK PODRÓŻY - przewodnik kulinarny po 10 krajach" - stan bardzo dobry
16. Tomek Tomczyk "BLOG - PISZ, KREUJ, ZARABIAJ"
17. Helen Fielding "DZIENNIK BRIDGET JONES"
18. N.H. Kleinbaum "STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW"
 
 
wymiana książkowa

 

  LISTA BLOGEREK BIORĄCYCH UDZIAŁ W WYMIANIE KSIĄŻKOWEJ


Oto wszystkie blogerki, które postanowiły dołączyć do akcji i blogi na których znajdziesz jeszcze więcej interesujących książek do wymiany. Koniecznie do nich zajrzyj. A Wam dziewczyny z tego miejsca gorąco dziękuję, że ze mną tu jesteście!
 
AMELUSHKA, ANNA AT HEART by ANNA TABAK, CARRER5BIS, DAY WITH COFFEE, DYNAMIKA MYŚLI, FREELANCE MAMA, HAPPY BLOG, KREACJOWARIACJE, LUCY MAYDAY, MADAME BLANIA, MATCZYSKO, MUFFIN CASE, MY LIFE MY LITTLE LOVE, NIE TYLKO RÓŻOWO, PANI WOŹNA, PERYPETIE MATKI PROWINCJONALNEJ, PIERWSZA DAMA, POLIGON DOMOWY, RUDYM SPOJRZENIEM, SOCJOPATKA, SPICY CARROT - WEGETARIAŃSKI BLOG KULINARNY, ŚWIAT TOMSKIEGO, TEORIA KOBIETY, THE RED KITTEN, ZAKRĘCONY BELFER, ŻONA NA NIBY

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci UDANEGO POLOWANIA!


Zobacz także

0 komentarze