Spring on SAVE THE MAGIC MOMENTS czyli link party #7

30 maja 2016


Wiosna dobiega końca, by zrobić miejsce mojej ukochanej porze roku: lecie. Mentalnie nigdy chyba nie wyrosnę z wakacji. Nie moja wina. Gdy tylko kwitną akcje, ja czuję że są już wakacje. W głowie mam milion wspomnień swojego dzieciństwa. Tak to zdecydowanie pora roku, która kojarzy mi się ze szczęściem, beztroską i uśmiechem. Do tego kocham ciepełko, owoce i kwiaty, które są po prostu wszędzie. Dlatego uznałam, że najwyższa pora na podsumowanie wiosny.

SPRING on SAVE THE MAGIC MOMENTS

to temat przewodni linkowania, a więc temat rzeka. Ciekawa jestem co u Ciebie w trawie piszczy, jak Ci upływa wiosna? Do czego Cię zainspirowała? Zmotywowała? Jakie książki przeczytałaś? Jakie rzeczy odkryłaś? Który z Twoich postów stał się hitem internetu, a który jest dla Ciebie najważniejszy i zawiera największy ładunek emocjonalny? Wstaw linki z ostatnich 2 miesięcy, w komentarzu zostawiając słowa wyjaśnienia, dlaczego właśnie ten wpis chcesz pokazać innym. Pokaż jak Wam upływa tegoroczna wiosna! 

A ja chciałam zachęcić Cię do zajrzenia do kilku moich postów. Dwa najważniejsze to 33 lekcje życia na 33. urodziny oraz  Mam 2 latka. Sporo emocji włożyłam również w powrót do pracy czy urlop wychowawczy. A tu znajdziesz moją krwawicę czyli pierwszą, wielką, międzyblogową akcję wymiany książkowej PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ, którą zorganizowałam przy pomocy Kasi z BOOKS & BABIES. Przeczytaj koniecznie o co chodzi, bo na jesień szykuję powtórkę. Jeśli zaś kochasz czytać zajrzyj na naszą grupę facebookową, gdzie utworzyłam własny KLUB KSIĄŻKI. No i sprawdź koniecznie czy zrobiłaś w tym roku wszystko, co należało.

CZAS TRWANIA

Linkowanie trwać będzie tydzień, począwszy od dziś  do niedzieli czyli 5 czerwca 2016 r.

ZASADY

Zasada jest tylko jedna  - Daj się poznać i poznaj innych! Zostawiając link do siebie, zajrzyjcie również do innych. Za każdy swój link wejdź przynajmniej w DWA INNE posty. Pozostaw tam wartościowy komentarz. W ten sposób zachęcisz innego blogera, by poznał Was, a ponadto po prostu wywołasz czyiś uśmiech i podarujesz satysfakcję. A może sama gdzieś zabawisz na dłużej?

Jeśli Ci się tu podoba i reflektujesz na moją prośbę wklejaj swoje linki, komentuj, poznawaj innych i baw się dobrze. Ja natomiast będę bardzo wdzięczna, jeśli udostępnisz ten post u siebie, tak by mogła tu przybyć jak największa ilość blogerów i czytelników. 

TOP 3

Jako że moim zwyczajem jest w następnym linkowaniu pokazać Wam perełki poprzedniego przeniosę Was na chwilę do lutego i poprzedniego link party, którego motywem przewodnim była KOBIECOŚĆ. Naprawdę bardzo się staram zajrzeć do każdej z Was. U każdej pozostawić komentarz, ale łatwo nie jest. A co mi się najbardziej podobało?

  1. Gaba i jej blog TURLU TUTU jest niesamowity. Mądra, ciepła i wspaniała mama trójki dzieciaków, które wie co rzecze. Ma bardzo młodego bloga, a już dawno zostawiła mnie w tyle. Przeczytaj koniecznie na LADIES NIGHT
  2. POLENKA wyjaśni Ci dlaczego warto piec ciasta w domu. A ja tylko powiem Amen, bo to właśnie moje myśli przeszły przez jej pióro.
  3. No i cieplutki, pełen optymizmu i czystości tekst Ewy z DAY WITH COFFEE  o tym, co będzie po ślubie. Uroczy!
A teraz więcej INFO 
 
  • Link wklejamy poprzez kliknięcie w niebieski przycisk - Add your link, który znajdziesz na końcu tego wpisu. 
  • Informację o dacie kolejnych LINK PARTY znajdziesz zawsze na Facebooku - polecam tam zaglądać :) Będzie mi również bardzo miło, gdy zwyczajnie klikniesz LUBIĘ TO.
  • LINK PARTY na Save the Magic Moments ma hasło przewodnie. Proszę trzymaj się go.
  • Linkowanie odbywa się raz w miesiącu.
  • Po każdym linkowaniu na FB znajdziesz informację, który post był najchętniej przez pozostałych uczestników odwiedzany.
  • Na każdym link party przestawiam krótkie podsumowanie poprzedniego wraz z moim subiektywnym TOP 3! 

Tak więc wklejaj linki, komentuj, poznawaj innych, baw się dobrze i udostępnij proszę ten wpis swoim czytelnikom. Im nas więcej, tym lepsza zabawa!
 

Zobacz także

0 komentarze