Start EACH DAY like it's YOUR BIRTHDAY!

9 maja 2016

 
Z okazji urodzin dostałam kartkę właśnie z takim napisem i bezwzględnie, z miejsca się w niej zakochałam. Nie dość, że była nieprawdopodobną niespodzianką, od wspaniałej osoby, przepiękną, z moimi ukochanymi kropami, to jeszcze z fantastycznym przesłaniem. Pomyślałam sobie od razu, że właśnie taki napis nad łóżkiem lub na lustrze w łazience powinien mieć każdy z nas. Taka myśl powinna nas widać każdego poranka!


O ile życie byłoby piękniejsze, gdybyśmy codziennie zachowywali się tak, jakby to był właśnie nasz dzień urodzin. Z pozytywnym nastawieniem do świata. Z otwartością do ludzi. Z tym ekscytującym nastawieniem, co się dziś wydarzy, co dzień przyniesie, co miłego nas spotka. Budząc się co dzień z uśmiechem na ustach i myślą Hurra ten dzień należy do mnie! Pomijając prezenty, kwiaty i życzenia, przecież w dzień urodzin budzimy się podekscytowani, szczęśliwi, uśmiechnięci i z wdzięcznością. Tak z wdzięcznością. Jesteśmy wdzięczni za to, że życie ofiarowało nam kolejny rok. Że jesteśmy kolejny rok dłużej na tym świecie. A jestem pewna, że każdy z nas ma za co być wdzięcznym. Za to co nas spotkało. Za to, czego się nauczyliśmy. Za to, kim się staliśmy. Z nadzieją patrzymy w przyszłość myśląc, co przyniesie nam kolejny rok. A sam dzień chłoniemy całym sobą. 


Wreszcie jesteśmy TU i TERAZ. Otwarci na wszechświat. Na to, co ma nam do zaoferowania. Czy nie byłabyś szczęśliwsza myśląc w ten sposób przez okrągły rok? Nie tylko w dniu urodzin?


Tak mnie naszło. Urodzinowo. Po weekendzie pełnym uśmiechów, życzliwości, ciepła, poświęconej mi uwagi przez najbliższych chciałabym życzyć Ci, by tak wyglądał każdy Twój dzień. By każdy był wyjątkowy, każdy dawał nadzieję i pozytywną energię, jak dzień urodzin! 
 
ps. Halszka! Dziękuję!


Zobacz także

0 komentarze