5 moich ulubionych profili instagramowych

17 czerwca 2016

Save the Magic Moments

Nie lubię grzebać w sieci. Naprawdę. Nie buszuję po necie, jeśli nie muszę, choć i tak siedzenie przed komputerem zabiera mi zdecydowanie za dużo czasu. Lubię jednak zaglądać czasem na instagrama i moje ulubione profile. Dlaczego? No cóż. Bądźmy szczerzy oglądanie zdjęć nie wymaga od nas zbyt wiele prawda? Nie trzeba czytać, komentować, zagłębiać się. Wystarczy po prostu oglądać i wcisnąć serduszko. Ale nie dlatego lubię tak sobie poglądać. Przede wszystkim poprzez śledzenie pewnych profili uczę się.
 
Tak. Dobrze przeczytałaś. Uczę się. Czego? Fotografii? Kompozycji. Kadrowania. Podpatruje i uczę się. Podglądam. Rozwijam kreatywność. Kocham zdjęcia. Kocham fotografię, ale zawsze się jej bałam. Nie wiedzieć czemu. Też tak miałaś? Że bardzo chciałaś się czegoś nauczyć, ale miałaś wrażenie, że to jest poza Twoim zasięgiem? Ja tak właśnie mam z robieniem zdjęć. Boję się aparatu jak ognia. Dlatego lubię patrzeć na ludzi, którzy mają talent w ręku. 
 
Czasami podpatruję po prostu miejsca, które kocham i za którymi tęsknię (np. Londyn) albo oglądam "wielki świat" podróży, pięknych ciuchów i pięknych ludzi. Podpatruję kulinarne arcydzieła albo foty znajomych mam blogerek. 

Zapraszam na 5 moich ulubionych profili instagramowych:

OHH COUTURE
Blogerka, globtroterka, fashionistka, a przede wszystkim przepiękna kobieta, która ma wspaniały gust, wciąż podróżuje po świecie i ktoś ją nieprawdopodobnie pięknie fotografuje. Te kadry nie raz zapierają mi dech w piersiach. Sami zobaczcie.


MAGDA.READS
Lubicie czytać? Natychmiast polubcie tą dziewczynę. NIe tylko piękne zdjęcia książek, ale i wspaniałe mini recenzje. Exblogerka, która pozostawiła sobie tylko instagram. Uwielbiam do niej zaglądać, zwłaszcza gdy szukam dobrej lektury


SAMANTHA LEE
Kiedyś pokazywałam Wam jej profil na moim fb. To co ta kobieta robi z jedzeniem, w jaki sposób je stylizuje, jaką ma wyobraźnię jest po prostu nie do opisania. To prawdziwa artystka. Każde zdjęcie to moje WOW!


LOVELIMZY
Znów artyzm, znów talent przez duże K. Nieprawdopodobne piękno, delikatność i artyzm widać na każdym kolejnym zdjęciu. Piękne rysunki w połączeniu z płatkami kwiatów. Zrobienie tego musi nieco trwać. Ludzie mają piękno w sobie, a ta kobieta tworzy sztukę i to niepowtarzalną. Jedyną w swoim rodzaju.


BRYLIŃSKA
Mama, blogerka znana pewnie wielu osobom. Nie śledzę jej bloga, śledzę tylko zdjęcia, które są przepięknie skadrowane, przemyślane. Choć sama mam nieco inne podejście co do sposoby ubierania dziecka, to jej zdjęcia uwielabiam. Wyczucie smaku ma na najwyższym poziomie. ZdecydowanieJak Ci się podobają? A Ty, kogo lubisz podglądać? Bo to troszkę podglądanie jest prawda? Mam nadzieję, że do mnie też zajrzysz??
 
 

Zobacz także

0 komentarze