Pocztówki z wakacji czyli link party #8

29 sierpnia 2016

 
Niezaprzeczalnie wakacje dobiegają końca. Wieczory stają się coraz krótsze, a noce coraz chłodniejsze. Kocham lato i zawsze jest mi żal, gdy się kończy. Słońce, wakacje, świeże owoce, pachnące kwiaty. Zawsze jest co wspominać. 

POCZTÓWKI Z WAKACJI

to temat przewodni linkowania. Ciekawa jestem, jak minęły Wam tegoroczne wakacje. Mam nadzieję, że wspaniale. Pogoda nie do końca sprzyjała, ale z pewnością mieliście jakieś przygody? Wakacyjne eskapady? Odwiedziliście, jakieś nowe ciekawe miejsca? Pamiętajcie, że temat jest otwarty i daje pole do popisu. Przecież Wasze pocztówki mogą wyglądać, jak tylko chcecie. Możecie pokazać, jakie książki w tym czasie przeczytaliście, jakie przetwory na zimę zrobiliście, co zwiedzaliście. Piszcie, co się u Was działo w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

A co u mnie? Zaczęło się od jednej z najważniejszych wiadomości w moim życiu - druga ciąża. Długo trzymałam to przed Wami w tajemnicy i dopiero, co się naszym szczęściem pochwaliłam. Potem były wakacje nad polskim morzem. Dzięki nim przygotowałam dla Was kilka rad jak się przygotować do wakacji z dzieckiem oraz jak spakować dziecięcą apteczkę. Zorganizowałam też wielką akcję blogerek #CZYTAJZNAMI, do której oczywiście możecie dołączyć. A w naszym życiu prywatnym zachodzi szereg zmian. Maja się zmienia. Czyni kolejne kroki milowe. Dorasta. A co dla mnie było bardzo intensywnym przeżyciem - zakończyła się nasza wspólna droga mleczna. Działo się. A teraz dziać się będzie jeszcze więcej.

CZAS TRWANIA

Linkowanie trwać będzie pięć dni, od poniedziałku do piątku, czyli od 29 sierpnia do 2 września b.r.

ZASADY

Zasada jest tylko jedna  - Daj się poznać i poznaj innych! Zostawiając link do siebie, zajrzyjcie również do innych. Za każdy swój link wejdź przynajmniej w DWA INNE posty. Pozostaw tam wartościowy komentarz. W ten sposób zachęcisz innego blogera, by poznał Was, a ponadto po prostu wywołasz czyiś uśmiech i podarujesz satysfakcję. A może sama gdzieś zabawisz na dłużej?

Jeśli Ci się tu podoba i reflektujesz na moją prośbę wklejaj swoje linki, komentuj, poznawaj innych i baw się dobrze. Ja natomiast będę bardzo wdzięczna, jeśli udostępnisz ten post u siebie, tak by mogła tu przybyć jak największa ilość blogerów i czytelników. 

A teraz więcej INFO 
 
  • Link wklejamy poprzez kliknięcie w niebieski przycisk - Add your link, który znajdziesz na końcu tego wpisu. 
  • Informację o dacie kolejnych LINK PARTY znajdziesz zawsze na Facebooku - polecam tam zaglądać :) Będzie mi również bardzo miło, gdy zwyczajnie klikniesz LUBIĘ TO.
  • LINK PARTY na Save the Magic Moments ma hasło przewodnie. Proszę trzymaj się go.
  • Po każdym linkowaniu na FB znajdziesz informację, który post był najchętniej przez pozostałych uczestników odwiedzany.

Tak więc wklejaj linki, komentuj, poznawaj innych, baw się dobrze i udostępnij proszę ten wpis swoim czytelnikom. Im nas więcej, tym lepsza zabawa!
  


Zobacz także

0 komentarze