CZUCZU - najlepszy kompan do zabawy każdego dziecka (KONKURS)

26 września 2016

 
Założę się, że znacie Wydawnictwo CzuCzu. Nawet jeśli Wasze dziecko nie ma jeszcze na swojej półce chociażby jednego z ich produktów, to z pewnością dostrzegliście małego maszynistę w jednym ze sklepów dla dzieci, kiosku czy supermarkecie. To najlepiej promowana polska firma w naszym kraju. My CzuCzu mamy i kochamy. Kocha je Maja, a jest to miłość od pierwszego wejrzenia.

Z początku muszę przyznać, że byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tej firmy. Gdzie nie wchodziłam, czy do Smyka, czy do Empiku, czy do większego kiosku, tam stało CzuCzu. Pojawiało się wszędzie. No marketing pierwsza klasa. Troszkę mnie to odstraszyło. Nie lubię komercji, nie lubię rzeczy, które wszyscy Mają. Do czasu...

Pewnego pięknego, grudniowego wieczoru przyszła chrzestna Mai i przyniosła jej pierwsze (dwuczęściowe) puzzle CzuCzu. Zabawka była oczywiście z przepięknymi, kolorowymi, różnorodnymi zwierzątkami (Puzzle do Pary - Zwierzątka). I tak się zaczęło. Maja je absolutnie pokochała. Miała wówczas niespełna 7 miesięcy, ale się nie poddawała. Nie umiała jeszcze łączyć elementów, ale robiłam to ja. Uczyłyśmy się nazw zwierząt. Pytałam, gdzie jest kotek, a Maja go wskazywała. Potem pytałam, jakie dźwięki wydaje kotek. Z czasem nasza zabawa stawała się coraz bardziej ciekawa, bo Maja uczyła się składać części. 

Potem przyszedł wujo z kolejnymi Czuczakami. Puzzle - Odkrywam koło oraz - Odkrywam kwadrat i trójkąt. Do CzuCzu i ja się przekonałam. Mimo, iż wykonane są z grubej tektury, wbrew pozorom szybko się nie niszczą. A wierzcie mi, nasze sporo przeszły. Maja jak się na coś uparła, katowała to do znudzenia. Mojego rzecz jasna, bo sama nigdy nie miała dość. Muszę przyznać, że grafika jest po prostu fantastyczna. Obrazki są multikolorowe, przez co dziecko ćwiczy swój wzrok. Do tego niezwykle urocze i słodkie. To łączenie zabawy z nauką. Dzięki puzzlom dziecko ćwiczy motorykę małą, poznaje świat i świetnie się bawi.

Z wiekiem zrobiło się tego więcej: Zagadki CzuCzu, które są absolutnie fantastyczne, puzzle - poznaję kolory, puzzle 4 w 1- królewny, które są zdecydowanie Majusi ulubionymi i układa je kilka razy dziennie, tak naprawdę od tego zaczynając dzień, moje pierwsze puzzle wieś, Moje pierwsze MEMORY, moje pierwsze DOMINO - zwierzęta ns wsi. I wiecie co? Jeszcze nam mało. Już upatrzyłam kolejne produkty: Literki, Cyferki, puzzle do pary literki i cyferki. A PUF - PUF cyferki już zamówiłam :)CzuCzu to wyjątkowa firma, która cieszy się niezwykłym poparciem swoich klientów - małych dzieci. Ciężko odmówić dziecku zakupu kolejnych produktów. To idealne prezenty. Jeśli wybierasz się w gości, gdzie jest małe dziecko, CzuCzu jest pewniakiem. Co więcej przedział cenowy, jest tak zróżnicowany i miły dla portfela, że naprawdę nie musisz wydawać wiele by sprawić dziecku radość. A wierz mi rozmawiałam z wieloma mamami i nie słyszałam jeszcze o dziecku, które CzuCzu by nie ubóstwiało.

CzuCzu nie tylko rozwija dziecko twórczo, ale również motorycznie, emocjonalnie, społecznie i intelektualnie. Działa na wyobraźnie. Uczy. Pokazuje przepiękny, kolorowy i złożony świat. Wszystkie produkty dopasowane są do wieku rozwoju dziecka, co znacznie ułatwia zakup. To produkt, który Wam mogę w ciemno polecić. A wiesz, że nie często to robię. Uważam, że nasz rynek zalewa wiele niepotrzebnych produktów. Te są naprawdę przetestowane na dzieciach. Na moim również. Ono nigdy nie kłamie. Przy CzuCzu bawi się doskonale. 


UWAGA KONKURS!!!!!!!


Cieszę się tym bardziej, że mam dla Was do rozdania aż 4 zestawy CZUCZU. Co więcej możecie je sami skompletować dopasowując do wieku waszych pociech. A jeśli macie w rodzinie dużo dzieci będziecie mieć idealny prezent! KONKURS i jego REGULAMIN dostępny jest na moim facebookowym fanpage. Zajrzyj i zgarnij zestaw specjalnie dla Ciebie. Zasady są śmiesznie łatwe!

Gdybym mogła sama bym polowała, bo w ofercie CZUCZU pojawia się coraz więcej ciekawych produktów. A przecież MAJA właśnie poznaje literki i cyferki.

Miłej zabawy! Mam nadzieję, że znajdziecie zabawkę idealną dla Waszej pociechy. Gwarantuję, że żałować nie będziecie! BUZIAKI!

Zobacz także

0 komentarze