Wymień się ze mną książką!

23 września 2016


 
Po raz drugi mam przyjemność zaprosić Cię do akcji wymiany książkowej. Szczerze mówiąc sama nie mogę uwierzyć, że pierwsza edycja okazała się takim sukcesem. Wzięło w niej udział aż 40 blogerek i masa naszych czytelników. Co więcej, dziewczyny były tak zadowolone, że dzięki ich zainteresowaniu i entuzjazmowi założyłam własny KLUB KSIĄŻKI. To skłoniło mnie do organizacji kolejnej edycji. Tym razem o pomoc poprosiłam przesympatyczną i niezwykle dobrze zorganizowaną Dagmarę, która prowadzi blog SOCJOPATKA. Jeśli jej jeszcze nie znacie koniecznie do niej zajrzyjcie.

Wspólnymi siłami zaprosiłyśmy blogerów i czekamy również na Ciebie. Lubisz czytać? To jesteś w dobrym miejscu. Zapraszam i gorąco namawiam do udziału w II edycji wymiany książkowej pn. PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ. Celem akcji prócz możliwości wymiany przeczytanych książek jest promocja czytelnictwa, poszerzenie Twoich horyzontów, poznanie nowych, ciekawych ludzi i świetna zabawa. Wierzę, że książka powinna mieć własne życie, spełniać swój nadrzędny cel: być czytaną! Pozwólmy im wędrować z rąk do rąk. Niech się nie kurzą. Niech nie leżą.

Właśnie dziś nastała jesień. Nie wiem, jak Tobie, ale mnie kojarzy się głównie z długimi wieczorami spędzonymi pod kocem, z ciepłą herbatą, mruczącym kotem i dobrą książką. Chcesz odświeżyć przed zimą swoją biblioteczkę dołącz do Nas!
W zabawie udział może wziąć każdy. W linkowaniu może wziąć udział KAŻDY BLOGER. KAŻDY CZYTELNIK może wymienić się książkami. Jak to ma wyglądać? Zapoznaj się z poniższymi szczegółami.


INFO DLA CIEBIE:

 
-  pod postem z dnia 1 października napisz w komentarzu, jakie książki masz do oddania, opisując ich stan;
-  jeśli spodobała Ci się któraś z moich książek napisz która - może się wymienimy;
-  przeczytaj komentarze innych czytelników, mogą mieć coś, co się zainteresuje;
-  zajrzyj w LINK PARTY. Znajdziesz przekierowania do innych blogerów, którzy również wystawiają własne książki. Każdy link, to inny bloger i jeszcze więcej książek do wyboru;

-  linkowanie jest u mnie na SAVE THE MAGIC MOMENTS oraz u Dagi czyli na SOCJOPATKA;
- adekwatne informacje o swoich książkach możesz umieścić również na innych blogach w komentarzach - szczególnie u osób, u których upatrzyłaś ciekawą pozycję;
-  bądź tak miła i na facebooku umieść informację, że uczestniczysz w akcji #przeczytajipodajdalej2 organizowane przez @savethemagicmoments oraz @socjopatkapl. W poście możesz umieścić listę swoich książek. W ten sposób po tagu znajdziesz wszystkie osoby i wpisy dotyczące wymiany. Informacje możesz umieścić również na naszym facebookowym wydarzeniu;
- szczegóły dotyczące wymiany domawiamy z wybraną osobą na priv.

- wymiana odbywa się bezkosztowo - chyba, że dogadacie się inaczej INFO DLA BLOGERA:

 
- na dzień 1 października przygotuj wpis o książkach, a potem wklej link na linkowych party u mnie i Dagmary

- reszta j.w.

Jeśli blogujesz i chcesz do Nas dołączyć napisz do mnie magicmoments1983@gmail.com lub Dagmary (wspolpraca@socjopatka.pl), a wyślemy Ci szczegółowe  informacje o co kaman.
Akcja trwa od 1 do 7 października. 

Na koniec wszyscy chwalimy się swoimi łupami, wstawiając zdjęcie książek na FB z tagiem #przeczytajipodajdalej2. 

Z zasady książkami się wymieniamy, ale nie wykluczam sprzedaży za symboliczną kwotę 5 czy 10 zł jednak dopiero po zakończonej akcji tj. od 8 października. Pamiętaj, że PIERWSZEŃSTWO MAJĄ WYMIENIAJĄCY!

Na Facebook zostało utworzone wydarzenie, gdzie możesz poznać więcej szczegółów. W tym listę wszystkich blogerów, którzy już potwierdzili swój udział. A jest ich całkiem sporo, bo aż 48. I na tym pewnie nie koniec. Dołącz do nas, daj się poznać. Poznaj nowe blogi.


Jeśli znasz innych blogerów lub masz znajomych, którzy kochają czytać, powiadom ich o akcji. Może zechcą do nas dołączyć! Mamy nadzieję, że dołączysz w nasze szeregi. Udostępnij informację dalej. Jeśli nie Ty, może Twoi czytelnicy/znajomi chętnie pobuszują w naszych książkach? Im nas więcej, tym więcej książek i tym lepsza zabawa. 

Masz wątpliwości. Chcesz o coś dopytać. Coś jest dla Ciebie niejasne. Zostaw komentarz lub wiadomość, czy to na fb czy na maila. Postaram się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości. Jeśli chcesz zobaczyć, jak to wygląda w praktyce, jak powinien wyglądać taki wpis - zerknij do wiosennej edycji

No i mam nadzieję, że spotkamy się 1 października!Zobacz także

0 komentarze