Happy birthday to me! czyli 3. urodziny bloga i niespodzianka!

6 listopada 2016

happy birtsday

Dasz wiarę, że SAVE THE MAGIC MOMENTS ma już 3 lata? No!!!!! Sama nie mogę w to uwierzyć. Nie tak dawno temu, pełna zapału zaczynałam, a tu proszę. Blogowy staż rośnie. Z tej okazji postanowiłam przygotować dla Ciebie małą niespodziankę, ale o tym nieco później. Najpierw małe podsumowanie i prośba do Ciebie. No ale przede wszystkim, co najważniejsze: 

PODZIĘKOWANIA!


Tak! Bo nie byłoby mnie tu, gdyby nie Ty! Już dawno biję się z myślami, by blogowanie porzucić i poczuć się, jak normalny człowiek, bo naprawdę zapomniałam jak to jest, a biorąc pod uwagę, co mnie czeka naprawdę nie wiem, czy dam radę jeszcze pisać. Gdyby nie Ty, nie Twoje wsparcie, komentarze, prywatne wiadomości, które chwytają mnie za serce, niespodzianki, które dla mnie przygotowujesz, już dawno dałabym sobie spokój. Dziękuję Ci! Dziękuję Ci z całego serca! Za Twoją obecność, za zaufanie, za znajomość. Tak, tak. To już chyba można nazwać znajomością prawda? No i za cierpliwość, bo moje slowbloggowanie jest mocno nieregularne. Po prostu DZIĘKUJĘ CI!

Te 3 lata blogowania to 384 posty, niezliczone ilości komentarzy i zdjęć, prawie 1000 fanów na facebooku i 500 na instagramie. Wiem, to nie jest dużo. No pionierem to ja nie jestem, ale niespełna pół miliona wyświetleń to chyba małe coś? Daleko mi do Kasi Tusk, ale mam coś czego nie ma ona - mam Ciebie! 

Przez te lata wiele się zmieniło. W końcu nie zaczynałam sama. Zmienił się z pewnością mój styl pisania, zmienił się wygląd bloga, zmieniła się również tematyka. Z pewnością zauważyłaś, że z kuchni przerzuciłam się na książki. Zaczęłam się bardziej udzielać, krzewiąc czytelnictwo. W tym roku otworzyłam własny Klub Książki, dwukrotnie zorganizowałam Wielką Wymianę Książkową i kampanię blogerów #czytajznami. Na blogu pojawia się też znacznie więcej tekstów osobistych - tych maminych. Parenting mocno zakorzenił się w moje życie - w końcu jestem już podwójną mamą! Ale też i widzę większe Wasze zainteresowanie właśnie tą tematyką. Staram się bardzo dbać o treść moich tekstów, ich jakość. Ulepszać zdjęcia i zachęcać Cię do rozmowy. Mam nadzieję, że mi się to troszkę udaje, a Ty to zauważasz? 

PROŚBA

Właśnie tu pojawia się moja prośba. Chciałabym się bardziej rozwijać, dlatego przygotowałam krótką ankietę. Wypełnisz ją proszę? Nie zajmie Ci to dużo czasu, a mnie da mocnego kopniaka. No i mamy urodziny! :) Pomoże mi ona obrać właściwy kierunek tak, abyś Ty też była zadowolona i nie tylko została ze mną na dłużej, ale i chętnie polecała blog znajomym. Zrobisz to dla mnie?
Link znajdziesz TUTAJ oraz na pasku bocznym! Wypełnij. Proszę.

TOP 10

Przeglądam tak sobie wpisy z minionego roku - kurcze dużo się działo w moim życiu. Dużo się zmieniło. A jeszcze większe zmiany dopiero mnie czekają. Troszkę się boję, ale to dobrze. Tylko głupcy się nie boją. Tymczasem tak patrzę, co najbardziej przypadło Ci do gustu. I widzę, że większość z 10 top wpisów, to te ważne również dla mnie. Pewnie je już widziałaś, ale może będziesz miała ochotę zajrzeć do nich ponownie.

 

NIESPODZIANKA!!!!!!!!!


No dobrze, dość tych sentymentów. Przejdę do sedna, a więc... dziękuję Ci za wypełnienie ankiety. Hehhe, a tak na poważnie....
W podziękowaniu za wszystko przygotowałam dla Ciebie małą niespodziankę! Są to 2 plakaty do pokoju dziecięcego o wymiarach A3. Mam nadzieję, że Ci się podobają? Jeśli tak - wystarczy, że pod postem odpowiesz na jedno krótkie pytanie: JAKA JEST DATA URODZIN MAJUCHA?

Nie musisz udostępniać tego posta - acz byłoby mi oczywiście miło - potraktuję to, jak życzenia urodzinowe :) Nie musisz polubić fanpage - skoro tu jesteś, to zakładam, że już od dawna tam jesteś! :) Na Twoją odpowiedź czekam równo tydzień. W kolejną niedzielę na moim fanpage ogłoszę dwie osoby, które dostaną po jednym z obrazków! :)


A w ramach urodzin bloga będę wdzięczna za jedną rzecz: wypełnienie ankiety! No dobra dwie - jeśli jeszcze nigdy, nigdy nie odważyłaś się, by się do mnie odezwać, zrób to proszę teraz - napisz dwa słowa - jako anonimowa osoba, ale pokaż mi, że tam jesteś! Świętuj proszę ze mną!

A ja jeszcze raz PODZIĘKUJĘ! Za wszystko!
No to Happy Birthday to SAVE THE MAGIC MOMENTS!!!
 

Zobacz także

0 komentarze