BEST of 2016

31 grudnia 2016


Koniec roku zawsze wywołuje w Nas refleksje. Skłania do zatrzymania się i spojrzenia obiektywnie na swoje życie w minionych 365 dniach. Siłą rzeczy robimy podsumowania, snujemy plany na przyszłość, wyciągamy wnioski i silniejsi oraz mądrzejsi obieramy nowe cele. Nie lubię sporządzać listy postanowień, zamiast tego sporządzam listę swoich najgłębszych marzeń. Głęboko wierzę, że na zmianę zawsze jest czas jednakże w przeszłość zawsze warto spojrzeć, by móc mądrzej wkraczać w przyszłość.

Jaki był mój 2016 rok. Cholernie trudny jako mamy. Pod znakiem wyzwań, rozczarowań, rutyny. Jednocześnie pełen ciepła, miłości i bliskości. Rok, który przyniósł nam wielką niespodziankę w postaci kolejnego, małego berbecia. Rok, w którym nie brakowało trudnych wyborów i ciężkich decyzji. Tym samym to kolejny rok, w którym Gazela utwierdza mnie w przekonaniu, że jest miłością mojego życia. Rok, w którym coraz bardziej kocham moją córkę i mimo, iż nasze relacje są coraz trudniejsze, bo przecież jest coraz starsza, to ja wiem, że za nią dałabym się zabić bez mrugnięcia okiem. Rok, w którym nie brakowało łez radości, wzruszeń, zachwytów, uśmiechu. I zmęczenia. 


Wiele się nauczyłam. Wiele dowiedziałam się o sobie, o swoich bliskich. Poznałam własne granice, ale nie możliwości. Wiem, że jestem w stanie znieść wiele. Wiem, że budzi się we mnie coś, co było uśpione od dawien dawna. Wiem, że jak nie w tym, to przyszłym roku się zbudzi, a wówczas nie będzie dla mnie rzeczy niemożliwych. 

Rok 2016 był ciężki, ale był wspaniały. A nadchodzący niesie ze sobą masę niespodzianek, pokłady wyzwań i morze niewiadomych. Będzie się działo, oj będzie się działo.
Na blogu nieco się pozmieniało. Rozpoczęłam swoją przygodę z magazynem NIUNSSE, zaczęłam pisać coraz więcej wywiadów, z kuchni przeniosłam się w świat wyobraźni. I tak zaowocowało to dwiema wielkimi akcjami PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ, kampanią promującą czytelnictwo (#czytajznami) oraz powstaniem KLUBU KSIĄŻKI.
 A jeśli macie ochotę na więcej naszych foteczek serdecznie zapraszam na INSTAGRAM. Szalonego Sylwestra!
 
 

Zobacz także

0 komentarze