LISTA WYPRAWKOWA - plik do pobrania

16 lutego 2017

 
Przygotowanie wyprawki to z najmilszych rzeczy w ciąży. Kupowanie, a nawet już samo oglądanie tych wszystkich malutkich ciuszków wywołuje szeroki uśmiech na twarzach, rozlewa ciepełko po serduszku i powoduje wielką dziurę w budżecie, o zawrocie głowy i wariactwie nie wspomnę. Młode mamy widząc te słodkości chcą mieć wszystko. No bo jak? Dla mojego dziecka musi być to, co najlepsze. Prawda? Tylko, że najlepsze wcale nie oznacza najładniejsze i najdroższe. Tak naprawdę, większość tych super gadżetów jest całkowicie zbędna. Stanowią one przede wszystkim pretekst do zaspokojenia własnej próżności. Pamiętaj, że to że wszystkie blogerki mają jakąś rzecz nie oznacz wcale, że jest to potrzebne, niezbędne albo w ogóle przydatne.
 
Mam do tego spory dystans i jak coś polecam, to jest to naprawdę coś co polecić warto. Co u Nas się sprawdziło i okazało trafionym wydatkiem.  Minimalistyczną listę wyprawkową przygotowałam już po urodzeniu Majeczki. Znajdziesz ją TUTAJ i zanim ściągniesz poniższy plik, zapoznaj się proszę z jej treścią. Wyjaśniam w nim dość szczegółowo, co będzie Ci niezbędne i dlaczego, bez czego spokojnie dasz sobie radę i nawet nie musisz myśleć o jego istnieniu oraz dlaczego dziecku nie są potrzebne wszystkie te falbanki, zabawki i sterylizatory (jeżeli karmisz piersią). 
 
Teraz stworzyłam dla Ciebie o wiele przyjemniejszą i bardziej przydatną wersję do pobrania w PDF. Możesz ją ściągnąć, wydrukować i zabrać ze sobą na zakupy.
 
 

PLIK MOŻESZ POBRAĆ TUTAJ.

Mam nadzieję, że Ci się przyda? A w razie wątpliwości pisz. Odpowiem na wszsytkie Twoje pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości.
 

Zobacz także

0 komentarze