CZYTAJ Z NAMI - podsumowanie kampanii czytelniczej #3

19 marca 2017


#CZYTAJZNAMI to stworzona przeze mnie kampania blogerek promująca czytelnictwo. Ma za zadanie zachęcić Ciebie oraz czytelników wszystkich blogów biorących udział w akcji (a jest ich aż 44!) do czytania. Co tydzień (zawsze w sobotę) jedna z blogerek zaprasza 3 inne, by opowiedziały o 3 książkach, narzucając im tematykę i charakter wpisu. 

W wszystko przez Klub Książki, który powstał po Wielkiej Wymianie Książkowej. Złapałam bakcyla i teraz nie wyobrażam sobie nie przeczytać chociażby dwóch książek w miesiącu. To nie jest wiele, a pomaga mi oderwać się od rzeczywistości, sprawia niewiarygodną przyjemność, relaksuje i rozwija...

W ramach kampanii powstało już ponad 30 wpisów. Każdy inny, każdy wyjątkowy. Sama nie mogę uwierzyć w to, że od ponad 30 tygodni, tydzień w tydzień ukazuje się kolejny wpis, w którym znajdziesz nie tylko inspirację do czytania, ale masz też okazję poznać super dziewczyny oraz ich blogi.  Oto moja nasza kolejna dziesiątka:


1. Asia z NA MARGINESIE  - SUBIEKTYWNIK LITERACKI zachęca do czytania rodzimej literatury. I słusznie. Poznajcie polskich autorów, których zdaniem dziewczyn warto przeczytać.

2. Magda ze SKRYTKI NA KULTURĘ poprosiła dziewczyny o wskazanie książki ze świątecznym, gwiazdkowym klimatem. Muszę przyznać, że ich propozycje naprawdę mnie zaskoczyły. 

3. Martyna z RECENZJE KITI wybrała przepiękny, eteryczny wręcz temat: Współczesna bajka z morałem, która najbardziej zapadła Ci w pamięć. No która z Nas nie lubi bajek? Przyznać się?

4. BOOKS MY LOVE  to blog pełnej pozytywnej energii Małgosi. Nic więc dziwnego, że tematem przewodnim jest "Książka pełna energii, optymizmu i dająca siły i kopa do działania". Lubisz motywującą literaturę? To czym prędzej wskakuj na bloga.

5.  Klaudia  z bloga Z KSIĄŻKĄ DO ŁÓŻKA trafiła w moje klimaty - tu zawsze chętnie czerpię inspiracje. Chcesz poznać najciekawsze i najtrudniejsze zagadki kryminalne, na jakie natknęły się dziewczyny?

6. Agnieszka z NA MIOTLE PRZEZ ŚWIAT zapytała jaką książkę, dziewczyny zakończyłyby inaczej. Prawda że ciekawy i dość kontrowersyjny temat? Są takie powieści, których zakończenie kompletnie Cię rozczarowało? przez które byłaś wściekła na autora?

7. Jest taka książka dla której nie poszłaś spać? Czytałaś całą nockę? Mnie się całej jeszcze nie zdarzyło zarwać, ale po nocach nad niektórymi siedziałam. Przyznaję. Masz swoje? Podziel się i zajrzyj do Madzi z PODRÓŻY PRZEZ ŻYCIE, bowiem to jej do głowy wpadł tak wspaniały temat. 

8. Aga z ALICJA MA KOTA to mega pozytywna dziewczyna, dlatego poruszyła temat książki, przy której śmiała się na głos. Lubisz takie historie, przy których wybuchasz gromkimi salwami śmiechu? Ja bardzo, choć muszę przyznać, że nie wiele ich znam. Te zaproponowane przez dziewczyny są mi obce. Jeszcze.

9. Nasz ZAKRĘCONY BELFER oczywiście zapytał o szkolną lekturę, którą najlepiej wspominamy. Jakże by to inaczej toż to Asia - najbardziej kreatywna nauczycielka jaką znam. Tym razem wystąpiłam również i ja. I powiem Ci, że wcale nie pisałam o Ani z Zielonego Wzgórza, a nasze wybory nie są zbyt przewidywalne. 

10. Wpis Agnieszka z AGA TO CZYTA różni się od pozostałych. Nie znajdziesz tu recenzji. Aga postawiła ważne pytanie: czym dla Ciebie jest książka? Dobre pytanie prawda? A czym dla Ciebie jest książka

Mam nadzieję, że zajrzałaś do kilku wpisów? Znalazłaś coś interesującego dla siebie? Spodobała Ci się kampania? JEśli tak zapraszam do poprzednich podsumowań:
oraz do naszego KLUBU KSIĄŻKI "PRZECZYTAJ I PODAJ DALEJ"

ps. Jeśli lubisz czytać, z pewnością ucieszy Cię informacja, że w 22 kwietnia rusza III edycja WIELKIEJ WYMIANY KSIĄŻKOWEJ? Więcej szczegółów niebawem na FB. Zapraszam!
 
 
 

Zobacz także

0 komentarze