Klasyka dla smyka

20 kwietnia 2017Kolejny raz  biorę udział w akcji na rzecz dzieci z Domów Dziecka pn. #KlasykaDlaSmyka. Niestety to już ostatni miesiąc tego wspaniałego projektu prowadzonego przez  Dagmarę - SOCJOPATKĘ oraz Radka z bloga OSIŃSKI PO LUDZKU. Od lutego, co miesiąc, wspieraliśmy biblioteczki Domów Dziecka. Chcieliśmy przez to ofiarować dzieciom radość oraz wzniecić w nich radość z czytania, a może dzięki temu ukształtować pozytywny światopogląd? Na kilkudziesięciu blogach ukazywały się posty (takie jak ten) informujące o kampanii. Pod nimi można było zgłaszać dom dziecka, który miał zostać obdarowany - wystarczyło, że w komentarzu wskazałaś nazwę oraz adres placówki. Możesz to zrobić i teraz. To ostatnia szansa.

Poniżej znajdziesz zdjęcia pakietów książek, ofiarowanych przez naszych sponsorów Napisz w komentarzu wytypowany przez Ciebie Dom, w którym wiesz, że brakuje książek dla dzieci, a w ciągu tygodnia organizatorzy wybiorą szczęśliwców.

Zobacz ile nagromadziliśmy wspaniałości:
Pakiet nr 1 od Adrianny z bloga www.eratoczyta.pl. Książki są podarunkiem ode niej i jej rodziny, "Niepowszedni" od autorki- Pani Justyny Drzewickiej, a także część książek przekazała Ewelina Kania oraz Lucyna i Robert Stachyra 
 

 
Pakiet nr 2 został przygotowany przez dziewczyny z mojego KLUBU KSIĄŻKI "PRZECZYTAJ i PODAJ DALEJ - My już obrałyśmy swój cel. Nasze książki pojadą do Wrocławia do młodych kobiet z poprawczaka - mam nadzieję, że książki przypadną im do gustu. Z tego co wiem dziewczyny same prowadzą bloga i bardzo lubią czytać - postawiłyśmy zatem na nowości i bestsellery, by dziewczyny mogły być na czasie.

Zestaw nr 3 od Magdy z bloga www.tosimama.blogspot.com 

Pakiet nr 4 od Doroty z bloga https://100stronnagodzine.wordpress.com/

Pakiet nr 5 od Amelki z MojaPółka oraz Dyrekcji Przedszkola "Tęczowa chatka" z Wrześni. 

Pakiet nr 6 od Kasi z bloga YellowPear i anonimowego sponsora. 

Pakiet nr 7 od Madzi z bloga www.lekkaprzesada.pl 

Pakiet nr 8 od Magdy i jej rodziny, którzy prowadzą sklep www.indiaonline.pl. Część dochodów z ostatniego miesiąca, zdecydowali się przeznaczyć na książki dla dzieci w ramach naszej Akcji. 

Pakiet nr 9 od Kamili z bloga www.psychomologia.pl
 
Pakiet nr 10 od mieszkańców parafii pw. św Urszuli w Lichnowach i uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku. Wszystko za sprawą i dzięki działaniom Kamili z bloga www.psychomologia.pl.
 
Pakiet nr 11 Monika z bloga www.niemieckizpasja.blogspot.com
Niemiecki z Pasją @niemieckizpasja.blog

Pakiet nr 12 od Marty z bloga www.zafascynowanazyciem.pl. Książki zostały podarowane przez uczniów szkoły podstawowej w Krzętowie. 
 

Pakiet nr 13 od Agaty z bloga www.mamol.pl
 
Pakiet nr 14 od Kapitana Nauki. Wydawnictwo przekazało swoją paczkę za pośrednictwem Gabrieli z bloga www.wyrodna.com
 
Pakiet nr 15. Książki od Mariusz Grubiński i Wydawnictwo Sofijka 

Pakiet nr 16 to książki, które przekazała Poczta Książkowa za pośrednictwem Zuzanny z bloga www.szufladopolka.blogspot.com 

Pakiet nr 17 od wydawnictwa EneDueRabe, które pozyskała dla akcji Marta z bloga www.rudymspojrzeniem.pl
 
Trochę się tego uzbierało. Jak widzisz, okazuje się, że ludzi z sercem na dłoni jest całkiem sporo. Japa mi się śmieje na myśl o minach dzieci, które dostaną tyle wspaniałości. To co pomożesz? Wskaż Dom Dziecka albo chociaż udostępnij post, by jak najwięcej osób dowiedziało się o tej wspaniałej kampanii. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia oraz u organizatorów. Dagmara przygotowuje wpis podsumowujący całą kampanię. Jeśli więc jesteś ciekawa, gdzie trafiły nasze książki zaglądaj do Socjopatki.
 

Zobacz także

0 komentarze