Oddam książkę w dobre ręce!

10 kwietnia 2017


Lubisz czytać? To się dobrze składa, bo mam dla Ciebie książkę! A nawet kilka! Tak! Nie przesłyszałaś się. Mam dla Ciebie kilka fajnych lektur. Wymienimy się? Zupełnie bezkosztowo. Ty płacisz za wysyłkę do mnie, ja za wysyłkę do Ciebie. Wchodzisz w to? 22 kwietnia powiem Ci, jakie przygotowałam dla Ciebie książki.

Założę się, że w domu masz kilka pozycji, które stoją i tylko zbierają kurz. Przeczytane dawno temu, albo i wcale, bo dostałaś w prezencie i nie do końca odpowiada Twoim gustom. Masz takie? Mało kto z Nas sięga po książkę po raz drugi. Jest tyle utworów, że fajnie jest sięgać po nowe, poznawać i przenosić się za każdym razem w inny świat. Ale ceny książek nieco przytłaczają, a nie zawsze ma się ochotę czekać w kolejce do biblioteki. Co więcej, nie każda biblioteka stawia na nowości. A tymczasem inni czytają i lektury mają w stanie idealnym lub z niewielkimi śladami użytkowania. Dlaczego by się nie wymienić?

Wielką Wymianę Książkową "Przeczytaj i Podaj dalej" zorganizowałam pierwszy raz rok temu. Reakcja blogerów i naszych czytelników przeszła moje oczekiwania. Po pół roku później postanowiłam to powtórzyć. I wiesz co? To dopiero było szaleństwo. Istne igrzyska książkowe. Polowanie pierwsza klasa. Dlatego akcję organizuję i po raz trzeci. Tym razem angażując dzięki Ewelinie również vlogerów. Mam nadzieję, że dołączysz?


O co w tym chodzi? czyli Ogólne zasady Wielkiej Wymiany Książkowej: 


  • akcja trwa od 22 KWIETNIA do 1 MAJA b.r.
  • książkami się wymieniamy, nie sprzedajemy
  • książki wysyłamy listem poleconym

Jak dołączyć?OSOBY PRYWATNE:
Czytelnicy swoje książki na wymianę mogą podawać w komentarzach do wpisów na blogach: tutaj na SAVE THE MAGIC MOMENTS, u mojej współorganizatorki na EWELINA MIERZWINSKA.PL (na obu blogach odbywać się będą linkowe party - a to oznacza, że pod wpisem z 22 kwietnia znajdziesz linki do wszystkich blogerów i vlogerów biorących udział w akcji) bądź pod wpisami na innych blogach. 

Zachęcam również do umieszczenia zdjęć książek dostępnych na wymianę na Instagramie i/lub Facebooku z wykorzystaniem hashtaga #przeczytajipodajdalej3 oraz oznaczniem @savethemagicmoments i @ewelinamierzwinska.pl


BLOGERZY/VLOGERZY:
Jeśli jesteś zainteresowana skontaktuj się proszę ze mną, a prześlę Ci niezbędne informacje dotyczące wyglądu posta oraz regulamin zabawy.
Mój email: magicmoments1983@gmail.com 


To jak? Dołączysz? Koniecznie do mnie napisz. A jeśli nie jesteś zdecydowana lub jesteś typowym chomikiem, który nie potrafi rozstać się ze swoim zbiorem, proszę bądź tak miła i pomóż mi rozpromować to wydarzenie. To dla mnie bardzo ważne. Jeśli możesz, zaproś swoich znajomych do wydarzenia na FB, udostępnij nasz baner, który jest dziełem Yummy Mummy Ideas (ten powyżej). 
Będę wdzięczna gdy PODASZ DALEJ udostępniając ten post, bo im nas więcej, tym lepsza zabawa, więcej książek i więcej ciekawych książek do wymiany. Pokażmy, że statystyki kłamią. Polacy czytają! Pomóż nam wypromować modę na czytanie.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak to wygląda - zajrzyj do poprzedniej edycji! 
Więcej szczegółowych informacji odnajdziesz również na FB - na stronie wydarzenia - dołącz do NAS!

Zobacz także

0 komentarze