PRZECZYTAJ I PODAJ DALEJ czyli wielka wymiana książkowa - III edycja

22 kwietnia 2017

 
Hej! Witam Cię na III edycji Wielkiej Wymiany Książkowej PRZECZYTAJ I PODAJ DALEJ. Co to jest? To akcja promująca czytelnictwo podczas, której możesz BEZKOSZTOWO wymienić się książkami z innymi jej uczestnikami. Pokrywasz jedynie koszty wysyłki. To co? Przystępujesz do zabawy? Ostrzegam, będzie istne polowanie, a kto pierwszy ten lepszy. Ale od początku. Pewnie chcesz się dowiedzieć, o co chodzi?
 
Mam pełno książek na półkach. Stoją samotnie i się kurzą. Wiem, że po większość z nich nie sięgnę drugi raz, a głęboko wierzę, że KSIĄŻKA TO NIE PRODUKT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU. Pomyślałam więc, że fajnie byłoby się z kimś powymieniać. I tak rok temu zorganizowałam wymianę po raz pierwszy. Pół roku później to powtórzyłam i okazuje się, że liczba osób biorąca udział w akcji jest coraz większa. W każdej edycji towarzyszy mi inna blogerka. Tym razem o pomoc zwróciłam się do Eweliny Mierzwińskiej.
 
PRZECZYTAJ I PODAJ DALEJ jest dla KAŻDEGO! Dla Ciebie, dla Twoich znajomych, rodziny, blogerów i vlogerów. Wymieniamy się wszyscy między sobą. Nikt nikomu nie płaci.  Każdy z Nas pokrywa koszty wysyłki (jeśli korzystasz z Poczty Polskiej, pamiętaj by książkę wysłać listem poleconym i podać numer przesyłki do śledzenia). Książkami się wymieniamy - nie sprzedajemy! Bawimy się począwszy od dziś tj. 22 kwietnia, aż do 1 maja. A oto szczegóły:


JEŚLI JESTEŚ CZYTELNIKIEM:

  • Pod postem wklej komentarz z listą swoich książek (autor, tytuł, stan), które chcesz wymienić. Zdjęcie mile widziane.
  • Pod moim postem znajdziesz również LINKOWE PARTY, a w nim przekierowania do wszystkich blogerów/vlogerów biorących udział w akcji - możesz ich odwiedzać. U kogo znajdziesz interesującą Cię pozycję, zostaw komentarz z listą książek, jednocześnie informując, iż jesteś zainteresowany/a wymianą. Podobne link party znajdziesz również u Eweliny.
  • Dodatkowo możesz umieścić zdjęcia swoich książek na FACEBOOKU lub INSTAGRAMIE z oznaczeniem #przeczytajipodajdalej3 oraz otagowaniem @savethemagicmoments i @ewelinamierzwinska.pl lub  stronie wydarzenia na fb.


JESTEŚ BLOGEREM - NAPISZ POST, W KTÓRYM:

  • Po krótce określisz zasady wymiany.
  • Poinformujesz czytelników, że organizatorem akcji jestem ja, czyli SAVE THE MAGIC MOMENTS, a Ewelina Mierzwińska - współprowadzącą i umieścisz aktywne linki do naszych blogów.
  • Przygotujesz listę książek (TYTUŁ, AUTOR, STAN - bardzo, dobry, dobry, średni) wraz z ich zdjęciami.
  • We wpisie wykorzystaj proszę grafikę akcji, którą przygotowała dla Nas Kasia z YUMMY MUMMY IDEAS.
  • Link do swojej publikacji umieścisz na linkowych party jednocześnie tu na SAVE THE MAGIC MOMENTS oraz na EWELINAMIERZWINSKA.PL Stąd wesoło możesz pląsać do innych uczestników.
  • Dodatkowo możesz umieścić zdjęcia swoich książek na FACEBOOKU lub INSTAGRAMIE z oznaczeniem #przeczytajipodajdalej3 oraz otagowaniem @savethemagicmoments oraz @ewelinamierzwinska.plstronie wydarzenia na fb.
  • Pamiętaj, by czytać również komentarze - ktoś z czytelników mógł umieścić książkę, o której marzysz.

A PO ZAKOŃCZONEJ AKCJI:

 
Zachęcam Cię do umieszczenia zdjęć z wymienionymi książkami na facebooku czy instagramie z wykorzystaniem #przeczytajipodajdalej3 oraz oznaczeniem @savethemagicmoments i @ewelinamierzwinska.pl Dzięki temu będziemy mogły przygotować podsumowanie całej akcji! :)  
Zapraszam również do mojego KLUBU KSIĄŻKI "PRZECZYTAJ i PODAJ DALEJ, który powstał tuż po pierwszej edycji zabawy. Jeśli lubisz czytać i dyskutować o książkach, a przy tym lubisz kameralną i miłą atmosferę, gdzie możesz spokojnie przysiąść z kubkiem kakao i porozmawiać o literaturze, to miejsce jest w sam raz dla Ciebie.

 


To co dołączysz? To buszuj do woli. Szanuj innych i nie wystawiaj książek zniszczonych, z wypadającymi stronami czy o zgrozo zalanych. Bądź miły i kulturalny. Będę zobowiązana jeśli do zabawy zaprosisz swoich znajomych, rodzinę, czytelników. 

Jeśli z jakiś powodów nie chcesz wymieniać się książką, bądź tak miły i wesprzyj naszą akcję pomagając ją wypromować. Im nas więcej, tym więcej książek, większe szanse na wymianę, większa radocha i szanse na poznanie jeszcze więcej wspaniałych ludzi, którzy mają taką samą pasję jak Ty!A teraz pora na moje książeczki:
1. Guillaume Musso - TA CHWILA - stan bardzo dobry
2. Guillaume Musso - BĘDZIESZ TAM? - stan bardzo dobry - wymieniona z Lustro Rzeczywistości
3. Magdalena Kordel - ANIOŁ DO WYNAJĘCIA - stan bardzo dobry - wymienione z BOOK OF SOULS
4. Cecelia Ahern - P.S. KOCHAM CIĘ - stan  średni (okładka nieco wymięta) - wymienione z Martyna Kusa
5. Katarzyna Kędzierska - CHCIEĆ MNIEJ - stan bardzo dobry - wymienione z SZEFOWĄ PODWÓRKA
6. Katarzyna Tusk - ELEMENTARZ STYLU - stan bardzo dobry  - wymienione z Nie Tylko Różowo
7. Meik Wiking - HYGGE KLUCZ DO SZCZĘŚCIA - stan bardzo dobry - wymienione z DELISHE
8. Sarah Knight - MAGIA OLEWANIA - stan bardzo dobry - wymienione z DELISHE
9. David Javerbraun - CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ, KIEDY SIĘ CIEBIE SPODZIEWAJĄ? - stan bardzo dobry - wymienione z Małgorzata KanclerzChcesz się ze mną którąś wymienić? Daj znać w komentarzu. Jeśli chcesz więcej zdjęć książki, nie widzę problemu, tylko daj mi o tym znać. Książki wyślę po zakończonej akcji tj. tuż po weekendzie majowym. Co Ty na to? 

A jeśli u mnie nic ciekawego dla Ciebie nie ma, odwiedź pozostałych. Poniżej znajdziesz przekierowania do wszystkich blogerów i vlogerów, biorących udział w akcji. Z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Co więcej, jestem przekonana, że poznasz też wspaniałe osoby.

Dziękuję Wam Kochani, że jesteście ze mną. Szczególnie osobom, które bawią się po raz kolejny, udostępniają grafikę, promują akcję. Dziękuję Ci Kasiu za wspaniały plakat! Jest mega bombowy! Mam nadzieję, że z Nami pozostaniesz :) no i Ewelinka! Dziękuję! Zdrówka dla Was!

Kochani, polowanie czas zacząć! Udanej zabawy! Mam nadzieję, że Wam się mój pomysł spodoba i zostaniecie ze mną na dłużej.


Zobacz także

0 komentarze