9 najpiękniejszych toreb dla mam

26 maja 2017

 
 
Co można kupić mamie i mieć pewność, że będzie zadowolona? Torebkę! A konkretnie  - torbę dla mamy. Większość z Nas chodzi z torbami dołączonymi do wózka lub kupuje najtańsze, wychodząc z założenia, że to tylko chwilowe, że grunt by była funkcjonalna, że to dla dziecka. Ale prawda jest taka, że jak już zabieramy to wielkie torbiszcze dorzucamy do niej też swoje manatki, by nie taszczyć dwóch i w ten sposób staje się ona i naszą torebką. Warto by była nie tylko funkcjonalna, ale i wyględna, prawda? Ceny tych toreb nie są najniższe, jednak powiem Ci jedno - przez najbliższe 2 lata będziesz ją nosiła wszędzie. Ja stawiam na dobre samopoczucie.
 
Zauważyłam, że jako mama mam o wiele mniejsze potrzeby. Nie chodzę do pracy, nie potrzebuję więc kilku par butów, eleganckich ciuchów, torebek. Nie muszę się stroić, pokazywać. Najlepiej czuję się w jeansach, t-shircie, płaskich butach i parce, dlatego lubię sobie od czasu do czasu kupić coś ładnego: zegarek, biżuteria albo fajne kosmetyki i stanowczo za dużo książek. Taka piękna torba marzy mi się od dawna.
 
Moje typy? Zawsze miałam dość "drogi" gust. Wpuść mnie do sklepu, zakrywając metki, a i tak wybiorę te najdroższe rzeczy. Przyciągają mnie jak magnez. Ponoć to przez mój znak zodiaku. Byczki lubią otaczać się ładnymi rzeczami. Przynajmniej tak to sobie tłumaczę.

A więc (moim zdaniem) 9 najpiękniejszych toreb dla mam to:

  1.  Torba do wózka Pink Lining - Yummy Mummy  - to mój absolutny faworyt. No cacuszko. Niestety do Polski nie dotarły te najpiękniejsze, najbardziej kolorowe wzory. Boska jest ta muffina.
  2. Beaba Torba dla mamy Geneva SMART COLORS grey - Beaba też trafia w mój gust. Sportowa i elegancka.
  3. Torba do wózka Duo Signature chevron Skip Hop - chyba najbardziej popularne. Mają sporo ciekawych wzorów.
  4. Torba dla mamy Babymel Bella Floral Black - kojarzy się z wakacjami
  5. Torba Skip Hop Duet 2 w 1 Taupe - też bym chętnie przygarnęła
  6. Lassing Green Label Torba z akcesoriami Neckline
  7. Elodie Details – Torba dla mamy Brown Leather - eleganckie cudo, które absolutnie nie wygląda jak mamina torba. Cacuszko. Cena też piękna.
  8.  Torba dla mamy Babymel Cara PETALS
  9. La Millou, Feeria King Pack Penguin Pepe by Katarzyna Zielińska - wzory Millou są po prostu cudne. Ja marzę o tych kosmetyczkach. No miodzio.
 
 
A Ty jaką masz torbę? Polecasz? A może marzy Ci się jakaś nowa?
 
 

Zobacz także

0 komentarze