PRZECZYTAJ I PODAJ DALEJ czyli WIELKA WYMIANA KSIĄŻKOWA - IV edycja

1 października 2017


Cześć! Bardzo się cieszę, że tu jesteś, bo właśnie zaczynamy mega zabawę. Będzie się działo! Będą emocje! Będzie walka! Będzie nas duuuuuużo. Oficjalnie otwieram IV edycję WIELKIEJ WYMIANY KSIĄŻKOWEJ "PRZECZYTAJ I PODAJ DALEJ" czyli akcję promującą czytelnictwo. Począwszy od dziś aż do 10 października BEZKOSZTOWO wymieniamy się książkami. Wchodzisz w to?

Jesienią chętniej przysiadam na kanapie pod kocem. Wówczas najlepiej mi z herbatą i książką. A książki są drogie. Szczególnie, gdy czytasz więcej niż jedną w miesiącu. Większość stoi na półce i się kurzy, a ja jestem praktyczna. Do tego wyznaję minimalizm. Nie lubię niepotrzebnych rzeczy. Książka zaś ma jeden cel: być czytaną. U mnie się kurzy, ale może Ty chciałabyś ją przeczytać. Możemy się wymienić. 

PRZECZYTAJ I PODAJ DALEJ to bezkosztowa wymiana książkowa. Bawimy się już od dwóch lat i ciągle chcemy więcej. To uzależnia. Całość pomaga mi ogarniać niezastąpiona Dagmara z bloga SOCJOPATKA. Bez Niej naprawdę nie dałabym rady. PRZECZYTAJ I PODAJ DALEJ to setki wspaniałych książek oraz możliwość poznania nowych, ciekawych blogów osób, które podzielają Twoją pasję. Zdobędziesz nowe tytuły do domowej biblioteczki. Jeśli blogujesz, masz szansę na promocję swojego bloga, zyskania nowych czytelników, a może nowych znajomych.Oszczędzisz naprawdę sporo pieniędzy i będziesz miała satysfakcję, że nie marnujesz rzeczy, że podajesz dalej, nadając nowe życie książce, a w zamian dostaniesz nową.

Chcesz do Nas dołączyć?

 

OTO OGÓLNE ZASADY: 

• Akcja trwa od 1 do 10 października 2017 r.
• Udział w akcji może wziąć każdy - nie tylko bloger!
• Książkami się wymieniamy, nie sprzedajemy!
• Wymiana odbywa się bezkosztowo - ponosisz jedynie koszty przesyłki.
• Jako organizatorki nie ponosimy odpowiedzialności za wysyłkę i dostarczanie książek przez uczestników akcji.

 
Zachęcamy do korzystania z alternatyw poczty polskiej (ze względu na koszty) np. paczka w ruchu czy polecony inpost ecommerce (to jedynie 7,69 zł). Jeśli zaś chcesz koniecznie skorzystać z PP wyślij proszę paczkę poleconym, tak by nie było wątpliwości, że to uczyniłaś (będziesz mogła podać nr nadania).

GDZIE ODBYWA SIĘ WYMIANA?

U mnie
U Dagmary
Na Instagramie
Na Facebooku


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?


Poniżej w  komentarzu zostaw swoją listę książek, które wystawiasz do wymiany. To samo zrób u Dagi.

Na dole również znajduje się linkowe party, co oznacza że właśnie stąd możesz dowolnie wchodzić w linki blogerów, którzy biorą udział w akcji i wymieniać z nimi książki. Jeśli, któraś Ci się spodoba, zaproponuj mu wymianę. 
Zostaw komentarz u mnie i u Dagi oraz czytaj komentarze pozostałych uczestników. 
Możesz również wstawić post na tablicy wydarzenia na Facebooku (link do wydarzenia poniżej) lub na własnych kontach Instagram (post z hashem #przeczytajipodajdalej4 oraz otagowaniem @savethemagicmoments i @socjopatka.pl).

MIESZKASZ ZA GRANICĄ?  
Na facebooku w wydarzeniu znajdziesz podpięty post specjalnie dla osób zamieszkujących poza granicami naszego kraju oraz osób, które nie mają nic przeciwko temu, by wysłać książkę dalej. Dołącz do Nas! Nie rezygnuj!

BLOGERZY
Na swoim blogu wstawiasz wpis, podając informację o tym, jakie książki masz dostępne na wymianę (koniecznie ze zdjęciami) z zaznaczeniem tego, w jakim są stanie (bardzo dobry, dobry, średni).
Napisz po krótce na czym polega akcja.
W publikacji możesz wykorzystać grafiki przygotowane specjalnie na tą okazję przez Kasię z http://yummymummyideas.blogspot.com/
Będziemy wdzięczne za podawanie informacji o organizatorkach oraz twórczyni grafiki wraz z klikalnymi odnośnikami do naszych stron! :)
Link do swojej publikacji umieść w linkowym party dostępnym poniżej oraz u Dagi.
Dodatkowo zachęcamy do umieszczenia zdjęć książek dostępnych na wymianę na Instagramie z wykorzystaniem #przeczytajipodajdalej4 oraz otagowaniem @savethemagicmoments i @socjopatka.pl

Swój wpis może również udostępnić w wydarzeniu na Facebooku :) 

PO ZAKOŃCZONEJ AKCJI

Po zakończonej akcji zamieść proszę zdjęcie z wymienionymi książkami na Facebook z wykorzystaniem #przeczytajipodajdalej4 oraz oznaczeniem @savethemagicmoments i @socjopatka.pl
Możesz je również przesłać bezpośrednio do mnie lub wstawić na tablicę wydarzenia.

Dzięki temu będziemy mogły przygotować podsumowanie całej akcji, takie jak to z poprzedniej edycji!A teraz pora na moje książeczki:

1. Cecilia Ahern "Lirogon" - stan bdb - wymienione z UWAŻNIEJ.pl
2. M.L. Stedman "Światło między oceanami" - stan bdb - wymienione z EWELINA KRUPA
3. Ks. Jan Kaczkowski, Piotr Żyłka "Życie na pełnej petardzie" - stan bdb - wymienione z NOWY AKAPIT
4. Agatha Christie "Entliczej pentliczek" - stan bardzo dobry (książka posiada ex libris) - stand bdb
5. Agatha Christie "Morderstwo w Boże Narodzenie" - stan bdb - wymienione ze SŁOMKOWO
6. Diana Gabaldon "Ognisty Krzyż" - stan bardzo dobry
7. Nicholas Sparks "Na zakręcie" - stan bardzo dobry
8. Jodi Picoult "Pół życia" - stan bdb - wymienione z CREADIVVVA
9. J.M. Coetzee "Czekając na barbarzyńców" - wymienione z UŚMIECH W OCZACH

10. Jane Austen "Perswazje", "Emma", Mansfield Park" - stan bdb, format kieszonkowy - chętnie oddam wszystkie trzy za jedną - wymienione z RODZICE I DZIECI


To co? Znalazłaś coś dla siebie? Jeśli tak, zostaw mi komentarz. Jeśli nie zapraszam do szukania dalej u innych. Jest u kogo. Powodzenia!

I pamiętaj - obowiązuje życzliwość, szacunek i szczerość. Podajemy faktyczny stan książek, książki wysyłamy o czasie. Jesteśmy dla siebie mili. 

Zachęcam Cię do wstąpienia do Klubu Książki PRZECZYTAJ I PODAJ DALEJ, który powstał po pierwszej edycji, a jego trzon stanowią osoby, które poznasz poniżej. Jeśli lubisz czytać, z pewnością Ci się u Nas spodoba.

Mam dla Was niespodziankę!
Wydawnictwo Prószyński i S-ka dołącza do Wymiany jako PARTNER AKCJI! A to oznacza, że na na naszych fanpage facebookowych możecie dodatkowo spodziewać się KONKURSÓW! 


A oto ich wyniki:
KONKURS NR 1 - książka Diane Chamberlain wędruje do Anny Tabak
KONKURS NR 2 - książka Jerzego Bralczka wędruje do Ewy Popielarz
KONKURS NR 3 - książka Lailu Shukri wędruje do Angeliki EM
KONKURS NR 4  - książka Mariny Perezagua wędruje do Karoliny Smyk
KONKURS NR 5 książka Elizabeth Chadwick wędruje do Elżbieta Noga

Gratuluję! zwycięzców proszę o przesłanie adresu do wysyłki wraz z numerem telefonu do dnia 23 października na mail:magicmoments1983@gmail.com. W przeciwnym razie wybierzemy kogoś innego.


A na koniec mam do Ciebie prośbę, udostępnij proszę ten post. Udostępnij znajomym, rodzinie swoim czytelnikom informację o naszej wymianie. Chcemy by było Nas tu dużo, by było dużo książek, by cały internet dowiedział się, że czytanie jest fajne. Nie dołączasz? Nie szkodzi. Twoim znajomym może się spodobać. Powiedz mu o PRZECZYTAJ I PODAJ DALEJ. Będziemy Ci bardzo, bardzo wdzięczni.

Udanego polowania! 

Zobacz także

0 komentarze