DBAM BO KOCHAM - o pielęgnacji związku o dobrym partnerstwie

30 stycznia 2018

Luty kojarzy się jednoznacznie. Z Walentynkami. Czerwonymi różami, serduszkami i czekoladkami. Niestety jednak właśnie dzięki temu komercyjnemu świętu niektórzy ten raz w roku mówią lub słyszą KOCHAM CIĘ. Smutne, prawda? Niestety w gonitwie po pozycję zawodową, prestiż, karierę większość przestaje skupiać swą uwagę na tym, co naprawdę w życiu się liczy. "Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród". Miłość bywa trudna. Czasem trzeba o nią walczyć, ale zawsze trzeba dbać. Zawsze i wszędzie. Codziennie. By mogła trwać,  rozwijać się, przekształcać, ewoluować, wzmacniać. Właśnie dlatego stworzyłam kampanię #DBAMboKOCHAM, byś o tym nie zapominała.


CO TO JEST #DBAMboKOCHAM?


#DBAMboKOCHAM to akcja blogerów, która ma uzmysłowić naszym czytelnikom, jak pielęgnacja związku jest ważna dla utrzymania udanej relacji. Relacji, która trwać będzie całe życie.
 
#DBAMboKOCHAM przygotowałam dla Was we współpracy z Dagmarą z SOCJOPATKA.PL. Nie działamy wspólnie pierwszy raz. Z Dagmarą organizujemy również WIELKĄ WYMIANĘ KSIĄŻKOWĄ. Dlatego ta kampania daje mi tak wielką satysfakcję. Nie dosyć, że robimy coś naprawdę fajnego, to robimy to wspólnie. 
 
Do naszego przedsięwzięcia zaprosiłyśmy blogerów z przeróżnych zakresów tematycznych, od blogów stricte parentingowych i lifestylowych poprzez blogi prowadzone przez psychologów, coachów, terapeutów, jak również małżeństwa multikulturowe. Łączy ich jedno: świadomość, że o miłość należy dbać, pielęgnować ją każdego dnia, czasem walczyć. To osoby, które zechciały podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem, historią oraz emocjami w tematyce partnerstwa.
 
Dlatego codziennie, w dniach od 1 do 28 lutego, na każdym z blogów odnajdziesz wpis o tym, jak dbać o miłość, na różnym etapie związku. Chcemy pokazać różnorodność relacji, mnogość przeszkód oraz problemów na jakie napotykamy w naszym życiu. Chcemy nie tylko podsunąć sposoby na udane randki, ale również pokazać, jak radzić sobie podczas kryzysów. Nie będziemy stronić od ciężkich tematów, jak bezpłodność, adopcja, utrata dziecka, brak czasu, zmiana charakteru i zachowań jednego z małżonków. 
 
#DBAMboKOCHAM jest wielowymiarowe, jak wielowymiarowa jest nasza miłość. Tematy są nieszablonowe i różnorodne, jak różnorodne są nasze uczucia. Znajdzie się coś na wesoło i na luzie oraz coś na poważnie. Wszystko po to, by Wam uświadomić, że miłość owszem odnajduje Nas sama, ale potem tylko od Nas zależy, czy zostanie z Nami na całe życie. 

KOGO TU ZNAJDZIESZ?


Dołączyły do nas Mamine Skarby, worQshop, Pani Miniaturowa, Jaśkowe Klimaty, OdNova, Esencja, Magda M., Tygrysiaki, Madziof, Mocem, Uśmiech w Oczach, Nieidealna Anna, Zabiegana Mama, Modern Woman, Tabayka, Mama Sama, Nasze Bąbelkowo, Rodzina ze Szczecina, Muffin Case, Kinka, My na swoim, Blond Pani Domu, Przestrzeń Kobiety, Messy Head, Niezłe Ziółko, Elare, Zaparzę Ci herbatę i oczywiście SOCJOPATKĘ.
#DBAMboKOCHAM to kampania, która ma uzmysłowić naszym czytelnikom, że Walentynki to nie tylko jeden dzień w roku. Kochać, dbać i szanować należy przez 365 dni w roku.   
 

DOŁĄCZ DO NAS I TY!

 
W lutym zamierzamy zapełnić blogosferę hasztagiem #DBAMboKOCHAM.
Mamy skład zaproszonych osób, ale do akcji może dołączyć każdy! Wystarczy między 01.02.2018 – 28.02.2018 wstawić zdjęcie lub tekst (na blogu, facebooku, Instagramie) dotyczący dbania o związek i oznaczyć go hasztagiem #DBAMboKOCHAM. Co o tym myślisz? Jeśli jesteś zainteresowany tematem, jeśli uważasz, że to, co robimy jest słuszne pokaż że jesteś z Nami, że nas wspierasz. Udostępnij post, grafikę, lub po prostu kliknij lubię to. A może któryś z tekstów jest potrzebny właśnie Tobie, lub Twoim bliskim? Na moim facebookowym fanpage odnajdziesz wpisy wszystkich blogerów. Zapraszamy!
 
 

Zobacz także

0 komentarze