Zakochać się jest bardzo łatwo, trudniej tę miłość utrzymać - podsumowanie kampanii społeczej na rzecz pielęgnacji związku

5 marca 2018


Luty był dla mnie wyjątkowym miesiącem. Bynajmniej nie tylko z powodu Walentynek czy pierwszych urodzin mojej córeczki. W lutym bowiem zorganizowałam dwie kampanie społeczne, które zdecydowanie przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Pierwsza z nich to #KOCHANIEprzezCZYTANIE, czyli promowanie codziennego nawyku czytania swym pociechom. Druga zaś to inicjatywa, w której pomogła mi Dagmara, czyli SOCJOPATKA. Nasz duet zwykle wypada znakomicie przy organizacji WIELKIEJ WYMIANY KSIĄŻKOWEJ, teraz ponownie się przekonałam, że współpraca z tą dziewczyną, to czysta przyjemność. Tym razem połączyłyśmy nasze siły i tęgie głowy pełne entuzjazmu, by przypomnieć Ci jedną bardzo ważną rzecz, że miłość należy pielęgnować codziennie!

#DBAMboKOCHAM to akcja na 28 blogach. Blogach o zróżnicowanej tematyce. Blogach, które tworzą zupełnie odmienni ludzie, ale ludzie pozostający w związkach. Tacy, jak Ty! Ludzie, którzy wiedzą, że o miłość trzeba i warto dbać. Ludzie, którzy przeżyli to i owo. Ludzie, którzy mają swój bagaż doświadczeń. W lutym postanowili otworzyć swoje serca i podzielić się z Tobą lekcjami, jakie dostali od życia. 

Pragnęliśmy (bo są wśród Nas i mężczyźni) tym samym, udzielić Ci lekcji ku przestrodze, doradzić, wesprzeć, czasem po prostu się wygadać, podzielić trudnym wspomnieniem lub zwyczajnie zachęcić do przyjrzenia się własnej relacji z partnerem, podsunąć kilka pomysłów i cennych rad. 

Tematyka wpisów jest niezwykle zróżnicowana, a wpisy nieprawdopodobnie szczerze, piękne i pełne pasji oraz emocji. Są czystą esencją partnerstwa. Niektóre z nich są niesamowicie trudne i ciężkie, inne zabawne, lekkie lub żartobliwe. Wszystkie niezwykle osobiste. Nie przeczytasz ich wszystkich na raz. Wiem. To za duży ładunek emocjonalny. Poruszamy bowiem temat niepłodności, poronienia, choroby, żałoby, adopcji, rozwodu... Ale obiecaj mi jedno? Zajrzyj tam. Zajrzyj koniecznie! Przekonasz się, że naprawdę warto!
Kiedy pewnego dnia do głowy wpadł mi szalony pomysł, postanowiłam na gorąco napisać o nim do Dagmary. Okazało się, że moja szajba jest zaraźliwa. Postanowiłyśmy zrealizować plan i ... kurcze no... wyszło po prostu genialnie! Absolutnie nie spodziewałam się, po pierwsze, takiego towarzystwa, po drugie, tak rewelacyjnych, zachwycających wpisów!

Bez zbędnego gadania, po prostu sama zobacz. Miłego buszowania życzę.
Ps. Pamiętaj, że jesteśmy blogerami, dlatego pokaż proszę dziewczynom, że odwaliły kawał dobrej roboty. Zostaw im komentarz, jeśli do nich dotrzesz (mnie też, nie obrażę się). Każdy chce być doceniony. Szczególnie, gdy tak bardzo otwiera się przed innymi. A właśnie każda Twoja reakcja jest dla Nas niczym poklepanie po plecach i aprobata.
 

WPISY W RAMACH KAMPANII


1. RECEPTA NA UDANY ZWIĄZEK - WSPÓLNE PASJE CZY PRZECIWIEŃSTWA? - Socjopatka
2. PO CO MAM IŚĆ NA RANDKĘ Z MĘŻEM? - Uśmiech w oczach
3.  JAK WSPIERAĆ KOBIETĘ W POŁOGU - Nieidealna Anna
4. JAK KOCHAĆ ŚWIADOMIE I BEZ LĘKU - Zabiegana Mama
5. JAK WSPIERAĆ PARTNERA W CZASIE ŻAŁOBY  - Zaparzę Ci herbatę
6 . ZWIĄZEK MULTI-KULTI OD PODSZEWKI - worQshop
7. WOLNOŚĆ JAKO PODSTAWA UDANEGO ZWIĄZKU - Modern Woman
8. 25 DROBNYCH GESTÓW, KTÓRE POKAŻĄ, ŻE KOCHASZ - KAŻDEGO DNIA - Magda M. blog
9. DOPROWADZASZ MNIE DO SZAŁU! Jak radzić sobie z drobiazgami, które narastają do rangi problemu - OdNova
10. 10 RZECZY, KTÓRYCH NAUCZYŁAM SIĘ OD MOJEGO MĘŻA - Madziof
11. DO WALENTYNEK POZOSTAŁO CHOLERA - WIE - ILE -DNI - TABAyKA
12. WSPARCIE W CHOROBIE - Pani Miniaturowa
13. TRUDNY TEMAT - DBAM, BO KOCHAM. DBAM, BO WYBRAŁEM - Mama - Sama.pl
14. JAK DBAĆ O ZWIĄZEK W KONFRONTACJI I WALCE Z NIEPŁODNOŚCIĄ - Nasze Bąbelkowo
15.  PARTNER Z ODZYSKU - JAK UŁOŻYĆ RELACJE W NOWYM ZWIĄZKU - Jaśkowe Klimaty
16. SHE IS MY LOBSTER - Rodzina ze Szczecina
17.  GDY JESTEŚCIE CIĄGLE ZE SOBĄ - JAK DBAĆ O ZWIĄZEK, GDY POJAWIA SIĘ RUTYNA - Muffin Case
18. TAJEMNICA UDANEGO ZWIĄZKU, CZYLI O ZASADZIE 4"S" - Kinka
19. JAK ZNALEŹĆ CZAS NA PIELĘGNACJĘ ZWIĄZKU MAJĄC DZIECI - Tygrysiaki.pl
20. DBAM, BO KOCHAM, ALE NIE MATKUJĘ - Mocem
21.  CZY JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI?  MOJA TRZECIA CIĄŻA - Blond Pani Domu
22.  KRYZYS W ZWIĄZKU I CO DALEJ? - Mamine Skarby
23 .TYLKO NAS DWOJE - Przestrzeń Kobiety
24. INTYMNOŚĆ W POŁOGU - Messy Head
25.  3 PROSTE ZASADY, KTÓRE POPRAWIĄ JAKOŚĆ TWOJEGO ZWIĄZKU - Elare
26. JESTEŚ MAMĄ, ALE NADAL TEŻ JESTEŚ JEGO PARTNERKĄ - CZYLI O PARTNERSTWIE W MACIERZYŃSTWIE - u mnie, czyli na SAVE THE MAGIC MOMENTS
27. WSPARCIE, KTÓREGO CZASEM NIE WIDZISZ, ALE ZAWSZE CZUJESZ - Esencja
28. CZY SIĘ RÓŻNI "ZWYKŁY ZWIĄZEK" OD MAŁŻEŃSTWA W CHWILACH ZWĄTPIENIA" - My na swoim 
 Plus bonusowo wpis Dagmary, która zachęcona osobistym charakterem artykułów, postanowiła też dać z siebie jeszcze coś... tak ku przestrodze. Zerknijcie do niej: KIEDY TRACISZ W ZWIĄZKU SAMEGO SIEBIE - Socjopatka 


Dziewczyny!
Z całego serducha chciałam Wam podziękować za udział w tej kampanii! Stworzyłyście coś mega! Mega pięknego, wartościowego i na naprawdę wysokim poziomie. Wow! Jesteście wielkie! Dziękuję, że Nam zaufałyście. Dziękuję, że uwierzyłyście w ten projekt. Dziękuję, że tak poważnie podeszłyście do tematu!

Zobacz także

0 komentarze