ERBELove - Sesja zdjęciowa z okazji 1. urodzin Emisi

27 lipca 2018

 
To już u Nas tradycja. Gdy jest ku temu okazji, pędzimy do profesjonalnego fotografa, by nasz magiczny moment został uwieczniony na fotografiach. Tak, jestem uzależniona. Nie, nie szkoda mi pieniędzy. Uważam, że to o wiele piękniejsza pamiątka niż srebrne łyżeczki i inne cuda wianki, które ludzie kupują. Sama takich fotografii nie wyczaruję, a wiem, że będą cieszyły moje oko do końca życia. Z resztą nie tylko moje. 

W salonie mamy ścianę ze zdjęciami rodzinnymi. Począwszy od zdjęć ze ślubu, ciąży z Mają, sesji noworodkowej i sesji chrzcinowej Majeczki, poprzez roczek Mai, sesję ciążową z Emilunią oraz jej sesję noworodkową i sesją chrzcinową, teraz na roczku Emii skończywszy. To nasze ERBELove, jak nazwały to Kamila z Igą z Naciskiem na Szczęście.

Roczek to podniosły moment w życiu całej rodziny. To szczególny dzień, bardzo symboliczny, choć zainteresowana niestety nie będzie z tego pamiętała ni odrobiny, to reszta przeżywa te emocje za Nią. Oto nasze niemowlę rośnie i właśnie po raz pierwszy odchodziło swoje wielkie Święto. Łezka się w oku zakręciła. Na wspomnienia się zebrało i zaszła potrzeba zrobienia czegoś spektakularnego. Większość mam wyprawia przyjęcie z pompą, ale my właśnie wolimy tak skromnie, w niewielkim gronie, kameralnie, rodzinne. Z tortem, głośnie odśpiewanym 100 lat, prezentami lecz z pamiątkową sesją zdjęciową. Roczek Emisi był bardzo skromny, przez choroby które gości nękały wyjątkowo cichy, tym bardziej sesja stała się naszym priorytetem. Pragnęliśmy ten moment uwiecznić. Już nigdy nie będzie tak malutka i tak niewinna.

Bez zbędnych wstępów, po prostu zostawiam Wam do oglądania piękne fotografie wykonane przez Annę Nelitę. Mam nadzieję, że do gustu przypadną Wam równie mocno, jak Nam.

A jeśli potrzebujecie kilku porad, w jaki sposób szukać fotografa dziecięcego oraz na co zwracać uwagę, by być zadowolonych z efektów, zerknijcie to mojego małego poradnika TUTAJ.
 
mama i córka
dziecięca sesja zdjęciowa roczek dziecka dziecięca sesja zdjęciowa roczek dziecka modelka dziecięca dziecięca sesja zdjęciowa roczek dziecka roczek dziecka dziecięca sesja zdjęciowa 
 I co myślicie? To nie są wszystkie zdjęcia rzecz jasna. Wspaniałe ujęcia ma również Maja, cała nasza rodzinka oraz Gazela ze swoimi dziewczynami, jednak coś muszę zostawić również dla siebie, prawda?
 

Zobacz także

0 komentarze