WIELKA WYMIANA KSIĄŻKOWA "PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ" - VII edycja

7 kwietnia 2019

WIELKA WYMIANA KSIĄŻKOWA "PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ" to wydarzenie, które obrosło już w legendę. Próbuję się nieco od niej uwolnić, ale widzę, że będzie bardzo ciężko. Kiedy ogłosiłam, że to najprawdopodobniej będzie ostatnia edycja, dostałam mnóstwo zastrzeżeń i wyrazów rozczarowania, co oznacza tylko jedno, że mamy tu stałych bywalców i to ich należałoby zapytać, co tak bardzo kochają w tej zabawie, ale powiem Wam też co widzę ja.

Widzę mnóstwo książkowych freaków, którzy czują się tu jak ryba w wodzie, bo są wśród swoich. I mimo iż każdy ma swój gust, to trafia wreszcie na swoją literacką, bratnią duszę, z którą łapie to flow i dochodzi do wymiany książek, a często nawet nowych znajomości.Widzę niesamowitą zabawę, zaangażowanie i czystą radość, bezinteresowność. Atmosfera jaka tu panuje jest po prostu rewelacyjna, bo my się bawimy, poznajemy, a przy okazji oszczędzamy mnóstwo kasy. Polowanie na upragnione pozycje dodaje adrenalinki i smaczku.

Wielka Wymiana Książkowa to moje dziecko. Urodziło się, bo potrzebowałam poznać inne osoby, które kochają czytać, tak jak ja. Bo chciałam znaleźć sposób na to, by zdobyć dobre tytuły w tańszej cenie. Bo chciałam by stworzyć miejsce, w którym blogerzy, zamiast ze sobą rywalizować czy stroszyć piórka, będą się czuli jak wśród równych sobie kumpli na imprezie. Bo wierzę gorąco, że jak napisał Carlos Luiz Zafon "ZA KAŻDYM RAZEM, GDY KSIĄŻKA TRAFIA W KOLEJNE RĘCE, ZA KAŻDYM RAZEM, GDY KTOŚ WODZI PO JEJ STRONACH WZROKIEM, Z KAŻDYM NOWYM CZYTELNIKIEM JEJ DUCH ODRADZA SIĘ I STAJE SIĘ CORAZ SILNIEJSZY"

PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ to już VII edycja wymiany książkowej, która jest bezkosztowa i zorganizowana z myślą o wszystkich! Nie ważne czy jesteś blogerem czy nie. Tu jest miejsce dla każdego.

Kolejny raz towarzyszy mi Daga czyli SOCJOPATKA.PL która jest drugą prowadzącą to przedsięwzięcie. Kolejny raz piękną grafikę na naszym plakacie przygotowała Kasia z YUMMY MUMMY IDEAS. Kolejny raz mam przyjemność poinformować Was, że mamy wspaniałych patronów naszej wymiany w postaci mojej ukochanej autorki NATALII SOŃSKIEJ oraz wydawnictw: CZWARTEJ STRONY, INSIGNIS oraz BURDA KSIĄŻKI. Spodziewajcie się zatem konkursów.
 
JAK DOŁĄCZYĆ DO WIELKIEJ WYMIANY KSIĄŻKOWEJ ZNAJDZIESZ W TYM POŚCIE.
 
 
GDZIE ODBYWA SIĘ WYMIANA?
 
TU w link party na dole i  w komentarzach
U DAGMARY w link party i komentarzach
NA FACEBOOKU w wydarzeniu
NA INSTAGRAMIE pod #przeczytajipodajdalej7
 

OGÓLNE ZASADY WIELKIEJ WYMIANY KSIĄŻKOWEJ PRZECZYTAJ I PODAJ DALEJ

  • Akcja trwa od 14 do 21 października 2018 r.
  • Udział w akcji może wziąć każdy - nie tylko bloger!
  • Książkami się wymieniamy, nie sprzedajemy!
  • Wymiana odbywa się bezkosztowo - ponosisz jedynie koszty przesyłki.
  • Jako organizatorki nie ponosimy odpowiedzialności za wysyłkę i dostarczanie książek przez uczestników akcji.
  • Paczki z książkami nadajemy wyłącznie śledzonymi przesyłkami 

 
A oto moje książeczki:
 
1. Matthew Quick - "Poradnik pozytywnego myślenia" - stan bdb
2. Jojo Moyes - "Kiedy odszedłeś" - stab bdb
3. Sarah Knight - "Ogarnij się!" - stan idealny
4. Suzanne Collins - Igrzyska Smierci - stan dobry
5. Emma Beddington - "Zawsze będziemy mieli Paryż" - stan idealny 

Skromnie w tej edycji, ale mam nadzieję, że wybrałam pozycje, które Was zainteresują.
Jeśli coś Cię zainteresowało, napisz w komentarzu. Zapraszam do linkowego party. Bawcie się dobrze i udanego polowania!

ps. Zapraszam Was serdecznie do mojego Klubu Książki "PRZECZYTAJ I PODAJE DALEJ", gdzie w cudownej atmosferze rozmawiamy o książkach. Koniecznie zajrzyjcie!
 
 
You are invited to the Inlinkz link party!
Click here to enter

Zobacz także

0 komentarze