WIELKA WYMIANA KSIĄŻKOWA "PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ - VIII edycja

6 października 2019


Wielka Wymiana Książkowa "PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ" nieprzerwanie trwa od 4 lat! Sama nie mogę w to uwierzyć, ale już  4 lata, zawsze w kwietniu i październiku, zrzesza blogerów i naszych czytelników, po to by wspólnie powymieniać się bezkosztowo książkami. Każda edycja jest inna, na każdej panuje zupełnie inny klimat, bo klimat tworzycie właśnie Wy. Są stali bywalcy, są zawsze osoby nowe. Raz jest więcej blogerów, ale ostatnio coraz więcej osób prywatnych. Wszystkich łączy nas to samo: MIŁOŚĆ DO CZYTANIA.

Bo wymiana to nie tylko oszczędność, nie tylko świetna zabawa, nie tylko ochrona środowiska, ale również promocja czytelnictwa. Statystyki swoje, a Wielka Wymiana Książkowa swoje. Od czterech lat udowadniamy Wam razem z Dagmarą tj. SOCJOPATKA.PL, która jest drugą prowadzącą akcję, udowadniamy całej blogosferze, że Polacy czytają i to dużo. Sam fakt, że akcja mimo nadal trwa, a Wy jeszcze bardziej i jeszcze aktywniej w niej uczestniczycie.
Wielka Wymiana Książkowa "PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ" to 8.edycja BEZKOSZTOWEJ wymiany książek, która została przygotowana z myślą o każdym, kto lubi czytać. Nie ważne, czy jest blogerem, instagramerem, czy osobą prywatną. Wymieniają się wszyscy ze wszystkimi.

Bo jak napisał Carlos Luiz Zafon "ZA KAŻDYM RAZEM, GDY KSIĄŻKA TRAFIA W KOLEJNE RĘCE, ZA KAŻDYM RAZEM, GDY KTOŚ WODZI PO JEJ STRONACH WZROKIEM, Z KAŻDYM NOWYM CZYTELNIKIEM JEJ DUCH ODRADZA SIĘ I STAJE SIĘ CORAZ SILNIEJSZY"
W wymianie już po raz szósty partneruje mi Dagmara Sobczak - Socjopatka.pl zaś grafikę , tym razem, przygotowała dla Nas Marta Pacholczyk - Chytra Sztuka. Patronat nad przedsięwzięciem objęło Polskie Stowarzyszenie Zero Waste, Wydawnictwo Galaktyka, autorzy książek Marcin Kowal i Natalia Sońska oraz Okładkowy Raj. Dzięki nim, w trakcie naszej wymiany zaplanowałyśmy szereg konkursów, w których do wygrania będą pakiety książek oraz otulacze. Pamiętajcie, by nas obserwować na facebooku oraz instagramie

REGULAMIN WIELKIEJ WYMIANY KSIĄŻKOWEJ ZNAJDZIESZ W TYM POŚCIE - PRZECZYTAJ, JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ DO NAS DOŁĄCZYĆ.
 
 
GDZIE ODBYWA SIĘ WYMIANA? 
 
TUTAJ pod postem w komentarzach oraz w linkowym party
U DAGMARY pod postem w komentarzach oraz w linkowym party
NA INSTAGRAMIE używając #przeczytajipodajdalej8
NA FACEBOOKU
 
OGÓLNE ZASADY WIELKIEJ WYMIANY KSIĄŻKOWEJ
 
  • Akcja trwa od 6 do 12 października 2019 r. Startujemy o godz. 8:00.
  • Udział w akcji MOŻE WZIĄĆ KAŻDY - zarówno bloger, jak i instagramer, czy osoba prywatna.
  • Książkami się wymieniamy, nie sprzedajemy!
  • Wymiana odbywa się bezkosztowo - ponosisz jedynie koszty przesyłki własnej książki (to ważne, nikomu nie robimy przelewu! Zachecamy do informowania z jakiego miasta jesteście, może uda się spotkać osobiście i wymienić?)
  • Jako organizatorki nie ponosimy odpowiedzialności za wysyłkę i dostarczanie książek przez uczestników akcji.
  • Paczki z książkami nadajemy wyłącznie śledzonymi przesyłkami (to bardzo ważne, by podać numer przesyłki)
  • Najtańsza forma przesyłki, jaką znalazłyśmy to paczka w ruchu za pośrednictwem strony furgonetka.pl (to jedynie 8 zł do 1 kg) 

A OTO MOJE KSIĄŻKI:

1. Colleen Hoover "CORAZ WIĘKSZY MROK" - nowa
2. Soren Sveistrup "KASZTANOWY LUDZIK" - nowa (egzemplarz przedpremierowy)
3. Szynmyo Masuno - SZTUKA PROSTEGO ŻYCIA - stan bardzo dobry (egzemplarz przedpremierowy 
4. CAMILLA LACKBERG "ZŁOTA KLATKA" - nowa
5. Gabrielle Zevin "GDZIE INDZIEJ" - stan bardzo dobry
6. Matthew Quick "PORADNIK POZYTYWNEGO MYŚLENIA" - stan dobry


przeczytaj i podaj dalej 8
Preczytaj i podaj dalej 8 przeczytaj i podaj dalej 8
Podoba Wam się coś? Jeśli chcecie się ze mną wymienić, dajcie znać w komentarzu. Jeśli nie - też zostawcie swoją propozycję książek w komentarzy - jeśli nie prowadzicie bloga. Przejrzyjcie również pozostałe komentarze, bo właśnie w nich osoby prywatne wystawiają swoje stosiki. I zapraszam do przemierzania sieci z linkowego party. Tam znajdziesz przekierowania do każdego blogera, który bierze udział w zabawie.

Bawcie się dobrze. I pamiętajcie o kulturze i szacunku do innych. Udanego polowania!


You are invited to the Inlinkz link party!
Click here to enter

Zobacz także

0 komentarze